Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mondjam meg neki, hogy mit...

Mondjam meg neki, hogy mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, a legjobb haverommal(fiú) már több éve a legjobb barátok vagyunk és mindent megbeszéltünk, ő is megbeszélte velem a csaj ügyeit én is vele a pasiügyeimet, de mostanában elég erősen vonzódok hozzá, ha nincs velem, hiányzik, beleszerettem...mondjam el neki,hogy mit érzek iránta? Érdemes kockáztatni a barátságunkat? Mert ha elutasít akkor lehet, hogy vége a barátságunknak, ha megért, de mégis elutasít akor lehet hogy egyszerűen már nem fog úgy tekinteni rám, másképp fog velem viselkedni, vagyis lehet már nem fogja nyímtan velem is megbeszélni a csaj ügyeit... viszont ha én is bejövök neki akkor happy van.Lehet, hogy ő is ezt érzi, de nem vagyok benne biztos, nem tudok rajta kiigazodni, egyszer bámul szótlanul és megjegyzi milyen szép vagyok egyszer pedig más csajokról áradozik:S
2009. máj. 3. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
90%, hogy bejössz neki, főleg ha azt mondja, hogy szép vagy, bámul, stb. Gondolom ő sem akar nyilt lenni veled pont ezért, amiért te, nehogy mindent elrontson. De minek ezt megbeszélni?? Adj neki egyértelműbb jeleket! Hívd el moziba, aztán este sétáljatok egy parkban, dumáljatok, mulass jól vele, stb. Egyszercsak, mintha mindig is igy lett volna, megfogod a kezét és ugy sétáltok tovább. Majd leültök egy padra, hozzábújsz...fogja tudni hogy mit kell tenni. Ha erre sem csókol meg, nem akar téged.
2009. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm szépen a a tanácsod!:-)
2009. máj. 3. 20:50
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Nincs mit:) ha megírod ide, hogy mi volt, annak is örülnék:)
2009. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen barátságokból lesznek a legszebb szerelmek! Szerintem kockáztass! Úgy is csak szenvedsz amig el nem mondod neki.Ha megteszed és visszautasít,akkor is nyugodt lesz a lelkiismereted,hogy te mindent megtettél!
2009. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Addig úgyis boldogtalan leszel amíg ez ki nem derül. Ha mindent megbeszéltek talán érdemes lenne óvatosan utalni rá de az első kommentelő tanácsa is nagyon hasznos. Mindent bele, szorítok nektek :)
2009. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jöttem össze egy sráccal. Haverom volt, de én vágytam rá. Úgy jöttünk össze, hogy nem bírtam tovább, ránéztem és megcsókoltam. Tudtam, hogy nem fog elutasítani, és nem is tette...
2009. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Szerintem mond meg meg, sokat számít ha őszinte vagy! Az igazság mindíg a legjobb út.
2009. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat, annyira aranyosak vagytok!:-)
2009. máj. 4. 19:34
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg a legjobb haverod, azt is fogja tudni kezelni, ha esetleg mégse akarná ő is, hogy több legyen köztetek (bár azt kétlem, h ne akarná :)) de! ha mégis az lenne a helyzet, akkor szerintem nem veszítenéd el a barátságát, és biztosan ugyanúgy bánna veled továbbra is, csak tisztába lennél vele, hogy többet nem akar. Ergo miért ne próbálhatnád meg?

Különben én is detto azt csinálnám a helyedben, mint az első válaszoló. Sőt, lett is volna rá alkalmam, hogy összejöjjek a legjobb haverommal, mert azt tudtam, hogy én tetszek neki, de én úgy voltam vele, hogy amíg nem vagyok magamban biztos, nem akarom elrontani. De ugyanígy indult: egy mozival, aztán séta. (Igaz, ő volt a kezdeményező.) Aztán rájöttem (meg talán ő is), hogy mi barátnak vagyunk jók, másra nem. :)


Na de mit fecsegek itt, sok sikert nektek! Majd tájékoztass! :)

2009. máj. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%
Szerintem előbb puhatold ki, hogy ő mit érez irántad, azután vallj neki szerelmet
2009. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!