Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy többet érzek iránta mint barátság? (csak normális válaszokat szeretnék)

Figyelt kérdés
Tehát, van egy lány a suliban, akivel régóta nagyon jó barátok vagyunk.(ölelkezés meg ilyenek stb.)De én már egy ideje többet érzek iránta mint barátság. Egyszer azt mondta h járás szempontjából mindenkinek van nála esélye (de nem prosti) és valahogy el szeretném ezt neki mondani. Arra gondoltam ,hogy holnap este egy csokival beállítok hozzá és elmondok mindent de egy kicsit félek ettől. Valami más módszert tudtok ajánlani? Légyszíves nagyon FONTOS!
2011. febr. 14. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?:D
2011. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
cső hát mondj el neki mindent szépen és add neki oda utána a csokit majd smároldd le de nem mindig jön be , én pl ma estem pofára ezzel a technikával egy szép lánynál
2011. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ha még nincs köztetek olyan dolog, akkor mással s ölelkezhet nem? nem félsz ettől? egyébként tök jó ötlet a csokis izé bár szerintem virág hatásosabb ;)
2011. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetbe vagyok és szerintem én virágot fogok vinni de csoki is lesz nálam :D szerintem te is így csináld hogy viszed mind kettőt. Bár attól függ, hogy mennyire szereti a csokit.:D Sok sikert
2011. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1, Köszönök minden választ

2, 15 vok

3, imádja a csokit de ha virág akkor milyen virág?

2011. febr. 15. 14:45
 6/7 anonim ***** válasza:
a rózsa örök kedvenc, de ha maradandót akarsz és van rá keret akkor az orchidea is gyönyörű :)
2011. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenképp várj még.Attól függ.Mennyi közös programotok volt?Én a helyedben kihasználnám ezt a barát zónát,és csinálnék sok közös programot vele:vidd el korizni,stb.Közbe mutasd ki minél több pozitív erényedet:lássa hogy magabiztos vagy,vannak terveid,normális vagy,stb.. valahogy lássa,hogy a csajoknál sem vagy utolsó helyen.Utánna egy pár héttel később,mikor már ragaszkodik hozzád,akkor érdemesebb lenne teríteni..
2012. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!