Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nincsenek barátaim. Minden...

Nincsenek barátaim. Minden napom haszontalanul megy el, és unatkozom. Hol és kivel/kikkel haverkodjak? 16/L (bővebben lent, fontos)

Figyelt kérdés

Nagyon vártam ezt a nyarat.Az eddigi nyaraim is nagyrészt unalmasak és haszontalanok voltak,viszont ezen idén szeretnék változtatni.Olyan jó lenne egyet kirándulni,bulizni,csajos napokat tartani egy barátnővel.

Teljesen ki szereteném használni a nyaram.El vagyok keseredve,mert minden nap gépezek,eszek és alszok.Mit csináljak?16/L


2011. jún. 28. 20:00
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%
hasonló cipőben járunk akkor :( 17/f
2011. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
én is így vagyok... csak nekem lennének barátnőim de mindenki a nagymamájánál van és csak augusztusba jönnek haza :s
2011. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
És unokatesóiddal esetleg vagy az ő barátaival ismerkedni, vagy barátkozni?
2011. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor már itt vagytok hárman :)

Tessék találkozni!!!!

2011. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
osztálytársakkal nem tudsz bulizni? Unokatesók? netes barátokkal találka?
2011. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
Először is: bármit, egyedül. Mégis hogy találnál barátokat úgy, hogy otthon ülsz a gép előtt? Menj el önkénteskedni! Neylviskolába. Dolgozni. Bármit, csak ne otthon ülj.
2011. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Idén magántanuló voltam,régi osztálytársak,barátok becsaptak.Az új szeptembertől lévő osztálytársaimat nem ismerem.Unokatesómmal összevesztem nagyon(azért mert egész nyáron nem akar velem találkozni),másik unokatesóm messze lakik,csak augusztus vgén találkozok vele,tesóm nincs,egy netes barátnőm van,őt meg nem engedik.Egyedül pedig semmi jót nem lehet csinálni.Egy év kihagyás miatt nyelvvizsga kilőve,dolgozás ennyi idősen kilőve.Ötlet??
2011. jún. 28. 20:34
 8/29 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm az eddigi kommenteket(:
2011. jún. 28. 20:35
 9/29 anonim ***** válasza:

Önkénteskedést is írtam. És 16 évesen dolgozhatsz, még szülői engedély sem kell.

Ne kifogást keress, hanem megoldást.

2011. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Még egész életem dolgozhatok eleget.Másrész 2 hónap múlva töltöm pontosan a 16-ot.Harmadrészt pedig nagyon rossz az állóképességem,hamar elfáradok,egy korábbi betegségem miatt. :/
2011. jún. 28. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!