Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinálhatnék? Nem találok...

Mit csinálhatnék? Nem találok munkát, de pénz nagyon kéne, és megőrülök, unatkozom is itthon!?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok,így nem is kapok semmi ellátást, nem találok munkát, megőrülök már, hogy nincsen semmi :(

Miből lehetne pénzt csinálni? Ötletek kellenének, segítsetek, kérlek!!Grafikus vagyok egyébként.


2009. nov. 6. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Menj ki valahova kulfoldre. En tuti lepnek a helyedben, egy napot nem vesztegetnek el abban az orszagban!

Mas otletem nincs.

2009. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem már egy éve nincs melóm, pedig minden nap küldök pályázatokat. ha nem idegeskedsz, úgy könnyebb elviselni, de attól még szar marad, mert ötletek legfeljebb csak illegálisak vannak.
2009. nov. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tanulj valami itthon túl sok grafikai meló nincs.
2009. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek eddig :)
2009. nov. 6. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Közcélú munkára nem tudod magad ki rakatni?

Elég kevés a pénz, de ha olyan helyre raknak ahol beválsz meg is tarthatnak.

6 óra munka.

Vagy menj el valamilyen képzésre amit támogat a munkaügyi központ.

Lényeg lényege, ismerkedj, legyen rengeteg ismerősöd, és akkor munkád is lesz.

2009. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy az ismerősök tudnak segíteni leginkább, próbálkoztam is már pár helyen :(

Hát, nem tudom közcélú munka, hol próbálkozzam, a polgármesteri hivatalban? Nincsen túl sok ember, akit foglalkoztatni tudnának, meg oda is az ismerősöket pakolják be, én meg nem vagyok senkinek senkije ilyen szempontból :S

Igen, munkaügyin keresztül szeretnék tanulni, de még nem találtam semmi épkézláb, értelmes dolgot, a virágkötészet érdekelne, de az meg csak februárban indul nálunk :S

Köszönöm a tippeket :)

2009. nov. 6. 23:12
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, igen, hétfőn megyek a munkaügyibe, és megkérdezem mit lehet csinálni, már amúgy is akartam menni :)
2009. nov. 6. 23:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Közcélút is a munkaügyiben kérdezd meg.

Sok jó helyre lehet bekerülni. Iskolákba, óvodákba: titkárság, konyha.

Művelődési házak, Város üzemeltetési cégek.


Kifejezetten vadásznak az értelmes emberekre, mert utcaseprő félfogyatékos cigányokból van annyi mint a szemét, csak azokat nem lehet bárhova beengedni...

2009. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!