Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szükséges szakember beavatkozá...

Szükséges szakember beavatkozása, ha nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a problémám, hogy mikor egyik este (kb. 2 hete) benyitottam a 13 éves kamasz fiamhoz, azt láttam, hogy miközben a haját vasalta a péniszét nyalatta a kutyájával. Úgy csináltam mintha észre se vettem volna, de hát mit mondjak... Eléggé megijedtem. Majd aznap mikor este fürdött, láttam, hogy nincsen sehol a kutya. Felkiabáltam neki, hogy hol a kutyus, erre teljesen kikelt magából, hogy én mit képzelek hogy beleavatkozok a magánéletébe és fürdés közben sem hagyom békén. Nem szerettem volna berontani hozzá, de biztosra vettem hogy megint azt csinálja... Azóta már többször is lebukott ugyan ezzel a sztorival, többször összevesztünk emiatt. Nem tudom, hogy kezeljem. Ki kéne kérnem esetleg egy pszichiáter tanácsát? Bocsi, ha hosszúra sikerült.



Egy Anyuka.


2011. okt. 31. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert ez beteges. Sürgősen vidd el.
2011. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
kamu kérdés:)
2011. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Úhh....

hát nem tudom, én biztos beszélnék szakemberrel először a gyerek nélkül, nem tudom hogy egyáltalán el tudnád e vinni?


nincsenek barátai?

barátnői? miért nem próbálsz vele elbeszélgetni? de ne rögtön ezzel a dologgal kezd, hanem hogy pl. mi van a barátaival, a sulival....

tudja hogy megbízhat benned? az apjához milyen a viszonya? Ő nem tud vele beszélni?


én biztos mondanám neki, hogy akkor inkább kézzel elégítse ki magát mint sem a kutyával, ez gusztustalan szegény kutya...


mindenképp beszélj vele mert ez nem normális dolog...

igaz nekem még kicsik a fiaim, de hasonlóan cselekednék mint amit leírtam

2011. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Először egyedül mennék el egy gyerekpszichológushoz a gyerek nélkül, és úgy beszélnék vele erről.


A kutyát pedig elajándékoznám, az teljesen biztos!

2011. okt. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Édesapjával már elváltunk, de ők tartják a kapcsolatot és az viszonyom is jó vele. Hetente többször is találkoznak.

Általában elég sokat beszélgetünk, de nemrég volt egy szakítása. Nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget, mert ez csak egy volt a sok 1 hetes kapcsolat között és nem is láttam hogy kibukott volna rajta. Mikor leültem vele a lányról beszélgetni csak nevetve mesélt róla. Amikor a maszturbációról próbálok vele beszélni, akkor mindig támadóan lép fel. Nyilván neki is kínos ez.

2011. okt. 31. 13:22
 6/16 A kérdező kommentje:

A gyerekemmel jó a kapcsolatom, bár lehet, hogy túl sok mindent engedtem meg neki. Amíg pici volt, addig is majdnem mindent megkapott. Szerintem először leülök csak vele beszélgetni, átbeszélni ezt a pár hosszú hónapot ami szerintem neki se volt könnyű mivel elég sokat dolgoztam.

Köszi az eddigi válaszokat, még várom a többit is!!

2011. okt. 31. 13:25
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már önmagában az is fura, hogy egy 13 éves fiú hajat vasal.. A barátaim fia is 13 éves, de el nem tudom róla képzelni, se a hajvasalást, se a kutyás sztorit. Mondjuk kamasz, és ez nehéz korszak nagyon.


Testvére van?

2011. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
13 éves és már számtalan kapcsolata volt???????
2011. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem tiltom őt a lányoktól, szerintem akkor csak még rosszabb lenne. Még csak most tapasztal. Vagy esetleg mégis szabályozzam ez ügyben?
2011. okt. 31. 13:44
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Kettőt odavágni a nyakára azt rákiabáni: he, a kutya nem arra lett kitalálva, hogy a csoffadt répádat nyalogassa. Mostpedig huzzá ki és vágjá fát!
2011. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!