Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most akk. mivan? /kérdés túl...

Most akk. mivan? /kérdés túl rövid/

Figyelt kérdés

Sziasztok az van h van 1 srác aki nekem nagyon tetszik és ezt ő is tudja..és elkérte a telószámom meg mindig mondja h puszi...meg mondtam neki h adja át 1 bizonyos embernek h puszilom erre ő ráírta h "és én nem kapok eggyet:$ ^^?" meg a multkor beszéletünk facbookon és mondta h bebúj ide hozzám../ de seemmi olyat NEM AKAR! / meg minden és nagyon cuki sokszor flörtöl velem .. mondták a haverjai h összejönne velem csak fiatal vagyok meg a testvére is megkérdezte tőllem h ha az a fiú mekérdezni h járnék e vele akk mit mondanák rá...utánna beszéltem a fiúval és felhozódott az a téma h van e valakink és azt mondta h neki van barátnője :/ de ugyanúgy flörtöl velem.. oO" akk. most mivan?? :// és még egyszer mondom h nem meg*aszni akar!!!! am én 13 és ő 18 :$

jah am. már raktam fel 1 ilyen kérdést de az zavaros volt és ink. feltettem újból :)


2011. okt. 31. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha te 13 vagy akkor jobban teszed ha elfelejted őt,lehet hogy valamit ki akkar tőled csalni,ha ennyivel idősebb számodra ismeretlen fiúval így ismerkedsz komolyan veszélyes lehet,inkább ismerkedj veled azonos korú sráccal
2011. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: egyébként is 13 éves korodba még ne nagyon járjál senkivel sem,csak sima bartként barátkozzál a fiúkkal
2011. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

(felhozódott? :) helyesírás gyakorlása... az is felhozódhatna)


Amúgy mi az,hogy semmi olyat nem akar? :'D 13 éves vagy... mégis mit akarjon facebookon vagy msnen? Egy 18 éves többnyire már érett kapcsolatra (általában szexszel) vágyik... Felejtsd el szerintem egyenlőre... szereti hülyíteni a 13 éves csajokat és ennyi. És azért arra is gondolj, ha össze jönne veled valamilyen szinten pedofíliával lehetne őt gyanúsítani,szóval neki ez veszélyes. Ennyi idősen még ne egy konkrét,komoly kapcsolaton járjon az eszed,hanem próbáld meg a veled egykorú fiúkat "megérteni". És boccs,de attól mert "cuki" egy fiú nem kell rögtön össze jönni vele... nyugi,nem fog senki azért leszólni,mert 13 évesen nem jársz egy 18 évessel,akit akárhogy nézünk - ahogy te fogalmaztál- valamilyen szinten bizony "meg akar 'aszni". Ha nem is tudatosan... de benne lenne,hogy vágyna rád.

16/L

2011. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát jó köszi a válaszokat :'/ am. meg bocs a helyes írásért csak gyorsan csináltam és nem néztem meg...
2011. nov. 1. 07:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Én elhiszem h nem akar megb@szni, léteznek rendes fiúk is. De az is tuti h csak flörtölget veled, nem akar semmit sem tőled, semmi komolyat, csupán szórakozik, de nem feltétlenül rosszindulatúságból... a kamaszfiúk ilyenek, szeretik csapni a szelet, főleg a kislányoknak, akik még elég naivák ahhoz h elhiggyék a dolgokat.

Élvezd a bókjait, a flörtjeit, de ne ábrándozz róla, mert nem sok jövője van ennek, inkább fiatalabb fiúkákkal ismerkedj (max. 15-16).

puszillak 20/N

2011. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!