Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek a lányoto...

Szülők! Elengednétek a lányotokat?

Figyelt kérdés

A lányom osztálytársának a születésnapja egy másik városban lesz(innen kb.10 km)

Az osztálytársa fiú és ott is aludnának.Rajta kívül még 3 lány megy.Szerintetek elengedjem?

Két hónap múlva 15 éves.


2011. nov. 3. 17:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én elengedném. Sőt szerintem engem is elengednének a szüleim. Ha őszinte kapcsolatotok van és bízol benne engedd el. Ott lesznek a szülei is. Biztos nem fog semmi történni hisz mások is lesznek.
2011. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
18%
17.52-es vagyok.Azért nem engedném el mert még ha ott is lesznek a szülők,könnyen ki lehet őket játszani.Hisz előbb-utóbb elalszanak.Egész más lenne a helyzet ha nem aludna ott.És a másik dolog,írtad hogy volt már fiúja.Hát szerintem egy 14 éves lánynak még nem kell fiúznia.Nekem is lányom van,igaz még csak 19 hónapos de 14 évesen még biztos hogy nem fog fiúzni.Lehet hogy én vagyok visszamaradott de így gondolom.Ahogy látom hogy a mai 14 éves lányok mit művelnek....Nekem se volt 14 évesen fiúm,na és.Nem maradtam le semmiről.
2011. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én nem azzal van a baj,hogy 'orgiát' művelnének. Ha úgy van nappal is megtudják oldani amit akarnak.
2011. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ti miért veszitek ennyire egyértelműnek, hogy szexelni fognak? A kérdező annyit írt, hogy egy osztálytársa, még csak nem is a fiúja, szóval igen elengedném.
2011. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Akik azt írták hogy nem engednék el,azokat milyen szépen lepontozták!
2011. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
elengedném. H a bízok benne tudom hogy nem csinál hülyeséget akkor igen. Az én lányom 16éves és 14éves korától engedem. De mi mindent megbeszéllünk. Barátnői viszony van köztünk
2011. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
enged el ha nem engeded el akkor csak annyit történik hogy a lányod nem fog veled megbeszélni dolgokat és legközeleb meg majd azt mondja hogy marátnöjénél aliszik mikor majd már elmegy bulizni és ottalszik a barátjánál
2011. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
bizalom kérdése
2011. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha ott vannak a szülők, valószínűleg igen.
2011. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19:55nek nem tudhatod hogy a lányod 14 évesen nem fog fiúzni

és lehet hogy nem is fogol róla tudni

2011. dec. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!