Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 19 éves lányom malydnem...

19 éves lányom malydnem mindennap barátjánál alszik már. Ez normális? Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
Szerintem szemtelenség hogy folyton ő van ott és ezt mondtam is neki de nem figyel rám. 3éve vannak együtt
2011. nov. 6. 16:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%

A srác szüleit nem zavarják??

Egyszer hívd el te is a srácot, hogy ő is aludjon nálatok.

A srác hány éves?

Otthon lakik még a lányod? Dolgozik? Mit csinál?

2011. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%

19 évesen már nem igazán kamasz.

3 év után meg már természetes hogy sokat alszanak együtt.

2011. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

malydnem ezen jót röhögtem

te se lehetsz valami ész

2011. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez nem megy rá arra, hogy elhanyagolja a tanulmányait/munkáját, nem gond... Én ennyi idősen már külön éltem, együtt a párommal.
2011. nov. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

A barátja hány éves? A szüleivel él még? Ha már elköltözött a szülőktől, semmi gond. Ha még a szülőkkel él, hát a szülők biztos jeleznék, ha zavarná őket, hogy a lányod sokszor alszik náluk.

19 évesen már a felnőtté válás útjának vége felé halad, ne csoda, hogy 3 év után sokszor szeretnének együtt aludni. Viszont érthető az is, hogy téged ez zavar, esetleg kellemetlennek érzd a helyzetet.

Szerintem hívjátok meg vacsorázni a fiút, ha van rá lehetőség akár a szüleit is. Egy könnyed vacsora, beszélgetés csodákra képes. Rá is kérdezhetsz, de lehet, hogy a beszélgetés során magától kitudódik, hogy a fiú szülei mit gondolnak erről.

16/L

2011. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Dolgozik és tanul is. Nálunk nem is nagyon lenne megoldható mivel a testvérével közös a szoba. Csak ez nem gáz így? Már alig van otthon
2011. nov. 6. 16:29
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
Figyu nekem a 16éves csajom it lakik nálam montam ne koleszba gyere költözz hozzám tehát 19 évesen teljesen norma
2011. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
19 évesen, pláne, ha már dolgozik is, tehát nem ti tartjátok el, azt csinál, amit akar.
2011. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
igen nem mi tartjuk el de attól még a lányom. És csak arra voltam kiváncsi hogy ez normális e így. egyébként 17éves korától így van. Igaz akkor csak hetvégenként volt ott.
2011. nov. 6. 16:42
 10/23 anonim ***** válasza:
97%
19 éves felnőtt ember a lányod!
2011. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!