Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az normális hogy 12. évesen...

Az normális hogy 12. évesen politizálok foglalkozok az anyagi dolgokal?

Figyelt kérdés
Az van hogy most politizálok sokat foglalkozok a pénzügyi váságal elraktározom a pénzem és sokat tanulok mert tudom hogy ezzel allapozhatom meg a jövöbelli életem és anyira érdekel a II. világháboru hogy magamtol nézem meg a wikipédián és tanulom meg a dolgokat. Sokat foglalkozok az országgal mert szerintem még lehetne valamit kezdeni belöle és szoktam azon gondolkozni hogy milyen válalkozást lenne érdemes inditani ha felnöt leszek.A barátaim mindig elköltik a pénzüket energia italra nyalokára meg minden hülyeségre mig eközben én gyüjtöm a pénzt.
2011. nov. 4. 09:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
26%
A barátaid jól teszik, ilyen korba még nem kell az "élet nagy dolgaival" foglalkoznod, de persze egyáltalán nem baj, hogy előre látó vagy, de még nagyon sokat kell tanulnod, hogy megértsd a dolgokat. Addig is tanuld a nyelvtant mert Mo.-on még a köztársasági elnök se tud helyesen írni.
2011. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem, normális. Legalábbis a kívülállók számára nem. ma már 30 éves vagyok. Gyerekkoromban is az a típus voltam, hogy tudtam gyerekként is és felnőttként is gondolkodni és viselkedni. Ma is így van ez. Épp a napokban szóltak meg érte, hogy bizonyos kérdésekben olyan véleményem van, mintha mindent megélt, tapasztalt ember lennék. Akik mindvégig felelőtlen kölykök maradtak, azok szemében te mindig különc leszel.

Saját tapasztalat alapján, azt mondom, hogy hajrá. Te vagy a normális DE sose felejts el gyereknek lenni.

2011. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó, hogy nyitott vagy a világra, a múltadra (pl. II. vh.), hogy megtanulsz spórolni és nem szórod el a pénzede minden hülyeségre. Az is jó, hogy tanulsz é foglalkozol a jövőddel, bár abban nem vagyok biztos, hogy sok-sok éven át kell tanulni azért, hogy megélhessünk itt, M.o-n. 1-1 jól megválasztott szakmával sokkal többre lehet menni, mint 1-2 diplomával. És lássuk be, egy szakma kitanulása, a szakmai bizonyítvány megszerzése nem kerül annyi időbe, energiába, mint egy diploma megszerzése.


A politizálásról pedig megvan a saját véleményem. Én nem szoktam politizálni, néha meghallgatok a híreket, meg a szüleimtől tudok dolokat, szóval nagyjából tisztába vagyok a helyzettel. Ettől függetlenül én nem szeretem, nekem furcsa, amikor a fiatalok politizálnak, szerintem nem látjuk még át annyira a politikai életet, és így egy kicsit nevetségessé válhatunk. Persze, tisztelet a kivételnek, de sokan tényleg olyan hülyeségeket mondanak 'politizálás' címszó alat..

16/L

2011. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, de elég az, ha úgy törődsz a saját anyagi helyzetetekkel, hogy nem követel olyan dolgokat a szüleidtől, amire igazából nincs is szükséged.
2011. nov. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
40%
Fölösleges 12 évesen ekkora nagy felnőttnek képzelned magad, főleg hogy még normálisan magyarul sem tudsz írni. Legyél még gyerek inkább.
2011. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolóval értek egyet főképpen.

Nem tudom. Én 15 vagyok és nem politikázok,mert minek? Tudok spórolni,de minek?! Ha valamire gyűjtök akkor nem kell megszakadnom,hogy spóroljak meglehet oldani mindent. És bizony szoktam venni energia italt,sőt még nyalókára is "szóróm a pénzem". Azon pedig nem gondolkozom,hogy ugyan felnőttként milyen vállalkozást indítsak,hisz ez nem így megy,hogy hupsz nekem egy ilyen vállalkozás kell.

Vannak céljaim az életben.

A történelem engem is érdekel,de ettől nem leszel érettebb és komolyabb.


Amit leírtál inkább egy nevetségessé tévő lányt láttok magam előtt,persze lehet nem így van. De nem szégyen ha gyerekként élsz 12 évesen,hidd el:))

2011. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi vagy még az ilyenekhez, mivel még helyesen sem tudsz írni.
2011. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
81%

húúú én is 12 évesen kezdtem ilyenekkel foglalkozni most 13 vagyok és még jóó hogy normális (legalábbis nekem mindenki ezt mondta)

13:-)

2011. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
79%

egyáltalán nem rossz ez a dlog. teljesen normális.

azt meg nem kell adagolni szegény gyereknek hogy "de érett vagy a korodhoz képest" mert minden NORMÁLIS gyerekben benne van ez.

14L

2011. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog de a Wikipédiának nem nagyon kell hinni politikai és történelmi kérdésekben.
2011. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!