Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most ezért gurultak be a...

Most ezért gurultak be a szüleim? Bövebben lent

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,lány, szerintem teljesen normális tini... járok bulizni de soha nem olyan durvák mindig tartom a mértéket, inni is rétkán iszok alkoholt. Szóval tök norm. A múlthéten ez volt az első durva bulim... hajnali 4 kor jöttem haza és picit részegen. De csak nagyon kicsit és azért volt cigiszagom mert mellettem cigiztek. EGYETLEN EGYSZER volt ilyen. És eltiltottak fél évre a géptől és szobafogsák 4 hónapig... szerintem ez túlzás én beszéltem velük de nem hitték el h én tulajdonkéépen először és utoljára mentem ilyen bulira. nem fogják fel :///
2011. nov. 7. 15:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy féltenek!
2011. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
84%

Én 14 évesen örültem, ha este 6-ig kint lehettem a közeli parkban a barátaimmal, nemhogy hajnali 4-kor tántorogjak haza spiccesen.

Már ne haragudj, de a szüleid szerintem igy is túl engedékenyek voltak veled.

Persze kamaszként én is "utáltam" őket, mert nem engedtek el esténként, de ma már örülök neki, hogy 14-15 évesen nem füstös bulikban töltöttem az estéimet részegen.

Mondom ezt úgy, hogy hidd el, távolról sem vagyok egy buliellenes "szent", sőt.

L/24

2011. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
86%

Jézusom! Minek 14(!) évesen bulizni???? Csak én nem értem? -.- Egyidős vagyok veled, de még soha nem voltam diszkóban, meg ilyen-olyan helyeken... Ráadásul hajnali négykor??? Röhej...

14l

2011. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
egyszer fordult elő... és azért az h 14 évesen nem voltál discoban erre had ne mondjak semmi -.-
2011. nov. 7. 16:23
 5/66 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen jól reagáltak a szüleid... Én 15 vagyok, de eszembe nem jutna ilyet csinálni. Amúgy sem vagyok az a bulizós fajta, a diszkót meg különösen utálom, inkább koncertre járós vagyok.


"azért az h 14 évesen nem voltál discoban erre had ne mondjak semmi -.- "

Egyébként nem lehet, hogy azért kaptál ilyen büntetést, mert amúgy egy "kicsit" bunkó vagy? -.^

2011. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:

nem

csak kiakadtam mert igy letoltok...nem elég nekem a szülök baja még ti is... én nem arra vagyok kiváncsi amit már a szüleim 600szor elmondtak...

2011. nov. 7. 16:36
 7/66 anonim ***** válasza:
98%

Te tetted fel a kérdést. Mit vársz, hogy dicsérjünk meg, hogy 14 évesen hajnali 4-kor részegen érsz haza? És sajnáljunk, meg szidjuk a szüleidet, hogy "milyen gonoszak"?

Te csináltad, vállald a következményeket. Ha meg még kérdést is teszel fel róla...

2011. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:
DE CSAK 1SZER CSINÁLTAM ÉS ALIG VOLTAM RÉSZEG xDDD
2011. nov. 7. 16:59
 9/66 anonim ***** válasza:
98%

14 evesen az ALIG VOLTAM RESZEG kijelentes szerinted helyen valo?

Inkabb gyakorold a helyesirast! A szobafogsag alatt lesz eleg idod!

2011. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
helyesírásban jó vagyok....
2011. nov. 7. 17:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!