Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most ezért gurultak be a...

Most ezért gurultak be a szüleim? Bövebben lent

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,lány, szerintem teljesen normális tini... járok bulizni de soha nem olyan durvák mindig tartom a mértéket, inni is rétkán iszok alkoholt. Szóval tök norm. A múlthéten ez volt az első durva bulim... hajnali 4 kor jöttem haza és picit részegen. De csak nagyon kicsit és azért volt cigiszagom mert mellettem cigiztek. EGYETLEN EGYSZER volt ilyen. És eltiltottak fél évre a géptől és szobafogsák 4 hónapig... szerintem ez túlzás én beszéltem velük de nem hitték el h én tulajdonkéépen először és utoljára mentem ilyen bulira. nem fogják fel :///
2011. nov. 7. 15:51
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem alapvetően nem reagálták túl (engem konkrétan megölnének, ha ennek a felét is elkövetném), hanem nem a megfelelő módon fejezik ki a nemtetszésüket, mivel mondjuk a számítógép használata és a vedelési hajlam között szerintem nincs egyenes összefüggés, közvetett is csak nagyon kevés, a szobafogság meg... Sosem értettem, miért hatalmas büntetés. Az érthetőbb lett volna, hogy jó darabig nem mehetsz sehova a barátaiddal, nem randizhatsz, nem maradhatsz ki többet este, hogy nem ihatsz, ilyen szabadságkorlátozásnak és egy mély beszélgetésnek lett volna értelme.


Diszkó kérdésben nem tudok nyilatkozni, de hiszem, hogy nagyban társaság kérdése is, hogy milyen színvonalon bulizik az ember és hogy tajtrészegen megy-e haza, az pedig a saját döntése, az, hogy diszkóba és buliba jár valaki, nem azt jelenti, hogy akár egy sör is lecsúszik. Az absztinensek sose rúgnának ki a hámból, ha az alkohol feltétlenül szükséges lenne hozzá. Persze nálad nem ez a helyzet.


16/L

2011. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
93%

14 évesen? Mit keresel te 14 évesen hajnali 4kor az utcán? Ráadásul részegen.Főleg 7. 8. osztályosként..

Csak egy tanács: Koncentrálj inkább a tanulásra és ne bulizgassál ilyen sokáig.

2011. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:
jó tanuló vagyok.
2011. nov. 8. 14:55
 44/66 anonim ***** válasza:
100%

had ne mondj arra semmit hogy 14 évesen nem volt discoban??azta...



15 éves vagyok,egyszer sem voltam discoban.Néha(2-3 havonta kb) elmegyek underground koncertekre,de ilyenkor valamelyik barátom/barátnőm szülei hazavisznek,vagy 18 éves bátyámmal megyek,és ő,vagy a barátnője hazavezet.Péntek-szombaton megyek csak el itthonról,és akkor is este 9-re tuti itthon vagyok...És nem azért vagyok itthon mert anyáék mondják,hanem mert így érzem helyesnek,ennyi idősen.Beülünk helyekre,pl pizzázni,vízipipázni,és igen szoktam alkoholt inni,úgy 2 hetente,de minimálisat,soha nem voltam részeg,és szerintem egy lány-főleg 14 évesen-undorító,ha részeg.

Ezt nem azért írtam le,hogy magamat fényezzem,de megértem,hogy a szüleid miért akadtak ki ennyire.Én is kiakadtam volna...


Tulajdonképpen először és utoljára mentél ilyen bulira?miért is?

2011. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:
azért mert látom a következményeit...
2011. nov. 8. 17:32
 46/66 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak azért nem értem ,mert itt Budapesten egy valamire való szórakozóhelyre be sem engednek olyan kis csipsz-rokat, mint te. Max ZP, de az meg már nincs. Gondolom, vidéki vagy és a falusi kis discoról van szó, ott nem nézik a korhatárt...itt Pesten pl.: egy Morrison"s-ból röhögve hajítanának ki...
2011. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 A kérdező kommentje:
xDxD pesti vagyok ugyhogy beszívtad :PP
2011. nov. 8. 18:41
 48/66 anonim ***** válasza:
100%
ÉS akkor most minek is tetted fel a kérdést?
2011. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
82%
Először is 14 évesen nagyon durva hogy egyátalán bulizol,iszol,hajnalba mész haza,gratulálok a szüleidnek nagyon" jól" nevelnek,és megérdemelted a szobafogságot ha az én lányom lennél ezután nem bíznék benned és nem is engednélek el,bár tuti nem engedném a 14-16 éves lányom bulizgatni,max szülinapi buli,sulibuli,házibuli ahol ott vannak a szülök,nem hogy éjszaka.Ez a büntetés még kicsi, bár nagy hülyeség volt hogy egyátalán elengednek,14 éves gyereket este 8 után amúgy sem kéne ki engedni pláne nem suliidőben
2011. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy néz ki Pesten is van egy-két lepra hely...
2011. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!