Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti engednétek 15 éves...

Szülők, ti engednétek 15 éves fiatoknak, hogy vegyen strandnadrágott és ilyen helyekre abba járkáljon?

Figyelt kérdés

csak mert szerintem semmi értelme de nagyon szeretne egyet de szerintem ez csak a divat

most nem mindegy hogy úszónadrágban van e vagy ilyenben?


2011. nov. 8. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki strandnadrágba van, mivel ez a célszerűbb. Amúgy hova jár? Csak simán úszni vagy wellness-be meg e-hez hasonlókba?
2011. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ?
2011. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy strandnadrág! Kabát, sapka, mert úgy megfázik, hogy az unokája is tüsszögni fog.
2011. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szabadstrand balaton rendes strand
2011. nov. 8. 19:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyen időbe? Vagy nyáron? Ilyen helyre a strandnadrág a célszerű, abba a városba is simán elmehet bárhova max magára húz egy pólót.
2011. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

igen nyár körül strandon!

2011. nov. 8. 19:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Sok érdekes kérdést olvastam már, de ezen most kicsit leragadtam. Komolyan úgy jön le mintha nem is tudom, tetoválást vagy valami durva dolgot akarna. Szerintem engedd meg, mert ez a feszülős fürdőnadrág még hagyján, de a fecske manapság irtó gáz. Én is ha meglátok egy fiatal srácot fecskébe strandon az az első gondolatom hogy ez nagyon tré... Divat ide vagy oda, engedd meg neki, ha csak ennyin múlik az öröme.

18/F

2011. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyáron mégis hova járjon, ha nem strandra? Igluba az eszkimókhoz? És nyáron mit kellene hordani? Bundakabátot?
2011. nov. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Két fiam van. A fürdőnadrág, és a strandnadrág megítélése számukra ugyanolyan, mint a boxer és fecske esete.

Ha fürdőnadrágot adsz rá, az olyan, mintha fecskébe járna suliba, és szégyenkeznie kellene az öltözőbe.

2011. nov. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is strandnadrágot hordok. Úszónadrágot kizárólag azokon tudok elképzelni, akik sport szerűen úsznak, nem strandon, hanem rendesen uszodában edzés alatt.
2011. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!