Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tini lányok! Ti mennyit...

Tini lányok! Ti mennyit engednétek?

Figyelt kérdés
na szóval az a helyzet hogy benne vagyok egy kapcsolatban több hónapja. Én 13/l ő 15/f.. Elég komoly a dolog. De kíváncsi lennék rá hogy ti meddig mennétek el?? Mi a határ amit engedtek hogy a fiú tegyen veletek??
2011. aug. 3. 01:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
13 ébesen mikor "jártam" a barátommal, akkor csak a csókig, meg a tapiig jutottunk, bár én már akkor is kicsit nimfó voltam, tehát 5.-es koromban a bokorban smároltam stb, de azért olyan ostoba nem voltam, h 13 évesen lefeküdjek vkivel, mégha a pasi annyira erőltette is. Visszagondolva örülök, h nem tettem meg, pedig akkor jó ötletnek tűnt volna, meg kedvem is lett volna rá, meg persze mint minden tizenéves én is azt hittem,h már elég idős vagyok hozzá, meg h sokkal érettbek vagyok a korosztályomnál, de épp ez az, amiből kiderül, h én is csak egy kis h.lye voltam.
2011. aug. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
66%

bocsi, de ez komoly kapcsolat nehezen lehet. és ezt én a nagy 15 éves fejemmel mondom, igen..

a kérdésedre meg max tipi-tapi, csók. ennyit, nem többet. főleg, hogy még csak 13 éves vagy. én 15 évesen még akármennyire is vagyok fejlett testileg, lelkileg gyereknek érzem magam, te meg 2 évvel fiatalabb vagy nálam, akkor meg.. lefeküdni ne feküdj le vele. most jó ötletnek tűnik, aztán majd megbánod később, mikor már kiélt kis .. leszel és nem tudod élvezni a szexet. ne vedd amúgy támadásnak, de hidd el, jobban jársz ha megfogadod. :)

2011. aug. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
38%
Komolyan már!! Tényleg valahogy kinyomozom ki vagy,aztán szólok anyukádnak!!VAgy simán seggbe rúglak.
2011. aug. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
A saját érdekedben csóknál többet ne engedj!
2011. aug. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
92%

Szerintem se feküdj le vele.Én 16-évesen veszíttetem el.

És azóta is vele vagyok majd nem 20-évesen.

Akkor csináld mikor tényleg gy érzed hogy itt az dő.

2011. aug. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
csók és tipi-tapi max lefeküdni semmikép ne feküdj le vele mert az 14 év alatt büntetendő!!!!
2011. aug. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

Én 13-14 évesen csókolózásban, ölelkezésben, esetleg néhány hónap után itt-ott simogatásban lettem volna benne, természetesen ruhán keresztül!

Akárhogy is gondolod most, még szinte kislány vagy, 16 évesen én sem érzem még magam felnőttnek, sem érettebnek a korosztályomnál, ezért nem is biztos, hogy lefeküdnék valakivel, ha nem lenne tényleg komoly, stabil párkapcsolat, de ahhoz, hogy kiderüljön stabil kapcsolat-e kell jó néhány hónap.

Szóval szex semmiképp ne legyen, de szerintem még pettin sem!

16/L

2011. aug. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Lia99 ***** válasza:
74%
hát ha még csak 13-vagy akkor max. csók. Majd ha betöltöd minimum a 14.et akkor vegyétek komolyabban a dolgot.
2011. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%
13???? vágod én 16 évesen csókolóztam először... hihetetlen, hogy hova fajul ez a világ....
2011. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%
13:14 senkit nem érdekel a nyomorod, attól, h te későb érő vagy, attól még a dolgok mennek a rendje szerint. Nem is ismerek olyat, akinek nem lett volna általános iskolában legalább egy szerelme, akivel smacizott volna. Attól, h neked nem adatott meg, még nem kell úgy csinálni, mintha az lenne a normális, h 16 évesen smárolsz először
2011. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!