Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen programok legyenek a...

Milyen programok legyenek a húgom szülinapi buliján?

Figyelt kérdés
11 éves lesz, lányos, kiskamasz. A bulira jönnek fiúk is és lányok is, úgyhogy olyan játékok kellenek, amit mindenki élvezne. Valami csoportjáték?
2011. nov. 10. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

11 évesen csoportjátékok a totál leégetéssel egyenlő :)

te arról gondoskodj hogy jó kaják legyenek stb :)

majd ők csinálnak amit akarnak :D

2011. nov. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőmnél 14 éves korunkig mindig csoportjátékok voltak, és kb mindenki az ő bulijait várta, mert mindig nagyon jól elbaromkodtunk. Ilyenekre gondoltam én is, csak ami ott volt eddig, azt már mind kipróbáltuk húgommal. Ezért kérek valami jó ötletet :)
2011. nov. 10. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy?:)

Amúgy szerintem is jönni fog minden magától..esznek,iszbak,beszélgetnek de ha mondjuk teljes csődnek fog tűnni akkor egy filmet is belehet tenni nekik,hogy nézzék.. lehet lufikat felkötni és bekötött szemmel kiszúrni azokat..meg olyat,hogy ismerjék fel az ízt(majonéz meg ilyesmi)


De igazából nem rég voltam 11, 4 éve és már nem tudom. Nekünk 12 évesen se volt még gáz ilyeneket játszani ma meg már fogalmam sincs mit csinálnak az ilyen bulikon. Függ attól is,hogy milyenek a gyerekek.


De amieket leírtam,mi azokat játszottuk..

meg ilyen táncolósat..újságon,zene megállítósat meg villan lekapcsolósat,hogyha felkapcsoljuk a villanyt megkell állni.. szájmon mondja,bekötött szemmel felszúrni a csacsira a farkát,meg ilyen külömbözű versenyek is voltak,meg bekötött szemmel fessük ki a társunkat(egymást) meg csevegtünk,rajzolgattunk,zenét hallgattunk,pletyiztünk. Meg nagyon sok mindent csináltunk még. Szerintem a fontos,hogy ne legyen semmi ilyen erőltetett és 'túlszervezett'..


[link]


Meg legyen mindig zene alatta.

Meg esetleg ilyen kis'diszkó' is lehet a végére csinálni attól biztos mindenki nagynak érezné magát,persze ha csak a szomszédoknak nem áll ez ellenükre:)

2011. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
STOP-játék
2011. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!