Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek a helyemben, ha...

Mit tennétek a helyemben, ha a gyereketeket bántaná az osztálytársa szinte naponta, és megis a ti gyereketk kapna büntetést?

Figyelt kérdés
Tegnap a gyerekemet megint bánotta az osztálytársa, de a gyerekem nem akart szólni, mert nem látja értemét, a tanárok meg állítólag nem láttak semmit.Az egyik isolatársa szólt nekem, én meg megelégeltem, és szóvá tettem. Elvitték az igzgatóiba a verkedős gyereket, a gyerekemet, 2 állíólagos szemtanút, akik semmit nem láttak, csak a én gyerekmet, aki "talán semmit nem csinált", és azt a gyereket, aki látta, mi történt és nekem is szólt. A végén az én gyerekem, és aki szólt nekem voltak a hazugok, nem hittek nekik. Az én gyerekem lett megfenyegetve, hogy kirúgják az iskolából, h mégegy ilyen lesz. 9 éves gyerekek!
2011. nov. 10. 22:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, csak nagyon felzaklatott, elsírtam magam. Bocsánat!
2011. nov. 10. 22:03
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Másik iskolába vinném
2011. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Biztosan iskolát váltanék, nem szeretném, hogy a gyerekem célpont legyen a gyerekek és tanárok között egyaránt.
2011. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És mikor váltanátok? Most azonnal, félévkor vagy tanév végén?
2011. nov. 10. 22:30
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha a 9 éves gyerekem meghazudtolják, pedig még pártfogója is van, és a többiek meg nem láttak semmit... hát ez a sulit is rendesen minősíti. Én februártól máshová vinném. Azért nem mindegy, hol nő fel. Milyen emberek ezek? Nem azért, de ha nincs bizonyíték semmire, akkor ezt el lehet intézni semlegesen is. Nem hogy így! Én lépnék. Nem éri meg az idegeskedést! Van más hely!
2011. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Én már most átvinném egy másik iskolába.Az igazgatónak meg jól beolvasnék.
2011. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Én is most azonnal átvinném egy másik iskolába.

Akkor is így döntenék, ha nem lett volna ez az igazgatói ügy. Nem hagynám, hogy bántsa egy idióta kölyök a gyerekemet.

A terrorizáló gyereket meg búcsúzóul jól seggberúgnám, vagy felpofoznám, de lehet, hogy kapna mindkettőből.

2011. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Én biztos megrángatnám a verekedős gyereket az iskola előtt, de ELŐTTE tisztán szeretnék látni. Biztos hogy a te gyereked angyalka volt a történetben? Tudod a teljes történetet? Vajon nem ő provokálta ki, hogy kapjon egy taslit?


Én a 3 éves lányomról azt hittem, egy kis kezes bárány, és látnom kellett, hogy bizony nem az.

2011. nov. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
engem is megvert mindig 1 gyerek és mindig engem szidtak meg. azóta járok karatéra átíratkoztam más suliban és az addig engem vert fogtam és szét rúgtam a segét. azóta nincsenek ilyen gondjaim.
2011. nov. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ma reggel ott volt az ominózus gyerek apja az iskola előtt, a tanár nénivel beszélt, amikor mi odaértünk. Apuka elkezdett velem üvölteni, hogy hogy gondolom, hogy a ő fiára fogok mindent. Aztán mondtam, hogy nem én mondtam, hanem aki látta, mert a gyerekem nem mert szólni, nem beszélve arról, hogy már nem is látja értelmét a fiam, hogy szóljon. És jött a kérdés, hogy miért nem szólunk, ha baj van. Erre mondtam, hogy itt vagyok, szóltam tegnap vag nem? Nem emiatt állunk most itt? Aztán jött egy tanár bácsi, és elkezdett óbégatni, hogy az én fiam betröt a büvfébe, benyomta az ajtót, és a lánc, amivel be volt zárva, elszakadt, és látta az öszes tanár!!! Mondom neki, hogy kb fél perce ment be az iskolába, most állt meg mellettem, nem hiszem, hogy lett volna rá ideje, nem beszélve arról, hogy egy láncot nem egyszerű elszakítani. Aztán már rögötn az vol, hogy nem is most reggel volt, hanem tegnap délután. Na, mondtam, álljon meg a menet! Tegnap délután a gyerekem a tanárnéni elmondása szerint végi a foglalkoztatós teremben volt, csocsózott az osztálytársaival. Erre gyorsan elnézést kért a tanár bácsi.

Aztán beszélgettem egy anyukával, aki elmesélte, hogy felment valamiért a terembe hétfőn, és a fiamról szedett le egy másik gyereket.

És persze, az én gyerekem sem a legjobb, de vele nem az a baj, hogy verekszik, hanem az, hogy ha bántják, nem adja vissza, meg a rosszalokdás maximum annyi, hogy beszélget órán.

Hát most így állunk. :(

2011. nov. 11. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!