Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen idegesítőek az...

Miért ilyen idegesítőek az egy év körüli babák?

Figyelt kérdés
A fiamtól már teljesen kiborultam, 13hónapos, értelmes? de ha arról van szó, hogy valamit szeretne, vagy nem tetszik neki eszeveszett fejhangon elkezd sípolni, egy légvédelmi sziréna kutya füle hozzá. Ami függetlenül az októl heves bömbölésbe végződik. Ha a kisautója kell nem rámutat, hanem elkezd sípolni majd bömbölni, és ha kérdezzük mit szeretne csak méginkább rákezdni. Csalom, hogy játszunk, vagy valamit csináljunk közösen, de ő csak cicizni akar, semmi mást, huncutkodásra csábítom, azzal sem törődik. Néha a falhoz tudnám csapni, és egész nap ez megy. Ugye kinövi, életszakasz túl kell élnünk, vagy ő ilyen hisztis? Hiszti ez egyáltalán.
2010. júl. 10. 14:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

jaj Te ne írj már ilyet, hogy a falhoz tudnád csapni.... banyek....

próbálj meg rájönni az okára, miért dacoskodik. Van jópár gyermek pszichológiával foglalkozó könyv, azok sokat segíthetnek.

2010. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert még nem tudja kifejezni, hogy mit is akar igazából, és ez nagyon frusztrálja. Igaz, amit az előző írt, hogy próbálj inkább rájönni mit is akar mondani.
2010. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom mit kéne csinálnod, nem is gondolkodtam rajta, DE!!!!! azért egy "ANYA" hogy írhat ilyet h a falhoz tudná csapni!!!! AKÁRMILYEN is az a gyerek, akkor is a te gyereked és már az elve elég szomorú, hogy ilyen megfordul a fejedben, azmeg pláne, hogy ezt még le is írod!

Inkább bízd rá egy kicsit másra, h legyen egy kis nyugis időd (meg a babának is), lehet h túl sokat vagytok együtt és jót tenne egy kis különlét mindkettőtöknek. Lehet a türelmed is több lenne vagy nem is tudom, de hirtelen más nem jut az eszembe. De olyat többet ne írj h a falhoz.....mégha csak ezt felindulásból is írtad....a SAJÁT GYERMEKEDRŐL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Háááát..... lehet nem is a kicsiban kell keresni a bajt ???
2010. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
jól van na,mindenki tudja,hogy nem komolyan gondolta...
2010. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

Én szerintem egyévesen a legédesebbek. 1-1,5. Utána kicsit fárasztóak, és3-15 évesen egyszer-kétszer a falhoz kell csapni őket!Akkor 17 éve korára már egész emberformát ölt.

De komolyan. Az egy-másfél év a leges-legszebb kor!!! Imádtam őket. Persze ma is, de akkor még olyan édesek!!!

2010. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
nem 3, hanem 13-15 éves korban kell falhoz csapni, bocs. Előző
2010. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

10hónaposan megmutatta a játékát, ha nem érte el, nem pedig bőgött, és ez csak egy hónapja tűnt el?


És tudjátok mit sokszorosan is tegyétek akkor idézőjelbe az anyát, mert akkor tényleg egy rakás... lehetek, ha egy már a dédanyám által is használt szófordulatot használok. Hogy amikor már azt érzem, nem bírom tovább kirohanok a postát megnézni, és egy perccel később mégis mosolyogva felveszem és megvigasztalom a kis bőgőgépet, és szépen végignézzük mit is akarhat.


És de jó, hogy annyi nyugott, sőt szuper anyuka van, aki egyszer sem kapott gutaütést, mert a gyerekével nem lehetett bírni, ő meg tök egyedül volt segítség minden nélkül.

És köszi. Majd aki nem írja ki magából, hogy felrobban a gyerekétől, ellenben péppé veri, mert elszállt az agya, azon nem szörnyülködtök ennyit.

2010. júl. 10. 14:55
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
próbálj meg lazítani, egyelőre egy hisztérikus h*lye p*csa vagy még az írásaidon keresztül is. A gyereked sem lesz nyugodt, ha te idegbajos vagy.
2010. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2010. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!