Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinik! Voltatok már berúgva?...

Tinik! Voltatok már berúgva? Szívtatok már cigit/füvet?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Nem és kort is írjatok!
2011. nov. 11. 18:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
95%

Még soha nem voltam részeg és még ki se próbáltam a cigit. Van aki szerint ez "ciki", de én büszke vagyok rá:)

15/L

2011. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
83%
Nem voltam részeg, sosem szívtam semmit, és nem is szeretnék. Alkoholt is életemben egyszer ittam, egri Bikavért, nem ízlett... 15/L
2011. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
81%
Nem voltam részeg, nem cigizek, nem füvezek. Alkoholt párszor ittam, de mindig csak pár kortyot. 15/L
2011. nov. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
79%

Nem-nem-nem

16/l

2011. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
71%

Eddig csak felnőtt jelenléte mellett fogyasztatom alkoholt, de sose kaptam annyit, hogy berúgjak.Egyébként nem kívánom, és csak családi ünnepeken szoktam inni, ahogy már említettem kis mértékben, de nem, nem voltam még és nem is szándékozok.

Igen kipróbáltam a cigit, néhányszor beleszívtam, de az elég is volt.Nem szeretem és borzalmas szaga is van.

Hát a füves cigiről meg ne is beszéljünk, annak még undorítóbb szaga van, fúj.Lehetőségem akadt volna rá, hogy megtudjam milyen is de inkább azt mondtam köszönöm nem, és ehhez tartani is fogom magam.

Egyébként meg tisztában vagyok vele, hogy ezek egyáltalán nem jó dolgok, én is csak a fajta "túlesésnek" gondoltam ezt az egész -igyunk alkoholt és szívjuk cigit- dolgot.Nem érzem magamat menőbbnek, nem vagyok rá büszke de nem is tartom ezt cikinek és szégyellni sem szégyellem magam, kipróbáltam de ennyi.Mert ezek nélkül a káros szerek nélkül is remek, boldog életem van, én így gondolom.Talán mindenkinek így kéne felfognia legalábbis Senkinek legalábbis az én korosztálybeleimnek.

Bocs a sok szövegért.

16/L

2011. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
53%

Nem voltam még soha full részeg de azért volt hogy elég sokat ittam. Füvezni még soha nem füveztem és nem is akarok mert eléggé tartok tőle viszont sajnos cigizni elég gyakran szoktam és nem is nagyon tudom abbahagyni, persze próbálkozom de elég nehéz. :S

15/L

2011. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
91%
*Talán mindenkinek így kéne felfognia legalábbis az én korosztálybeleimnek.*
2011. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
82%

Még nem ittam annyit, hogy lerészegedjek. A cigi marha drága, a fű még sokkal drágább, nem vagyok hajlandó ilyesmire pénzt költeni.

17/F

2011. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
76%

Berúgva még nem voltam,de néha iszok,nem sokat-mértékkel és ritkán.

A cigit már kipróbáltam,többször is,de gusztustalan,egész nap érzem magamon a cigit,a számban,kezemen és úgy alapból rossz lesz tőle a közérzetem.

Füves cigit nem.Pedig minden héten akadna rá lehetőségem,de attól még jobban irtózok.

15L

2011. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
70%

nem nem és nem :)


14/L

2011. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!