Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinik! Voltatok már berúgva?...

Tinik! Voltatok már berúgva? Szívtatok már cigit/füvet?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok? Nem és kort is írjatok!
2011. nov. 11. 18:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer beleszívtam cigibe szörnyű volt soha többet.. :D

Sört ittam, de csak pár kortyot, és azt is, csakmer nem akartam kilógni a sorból, amúgy nem szokam eyáltalán, VP-zni már 2x vagy 3x voltam, sztem az nem olyan rossza, mert, ritkán csináljuk (Nyáron ált 3-4 alkalommal hívnak) és ugye többen vagyunk, szal szeritem kb olyan, mintha nyáron havi egy cigit szívnék, csak nem olyan büdös, rossz ízű stb. Ja, és drogról nem is akarok hallani, az rendesen tönkreteszi az embert...

14/F

2011. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
68%
Ittam már alkoholt (de csak pár kortyot), de sose voltam részeg, amúgy nem is szeretem az ízét. Nem szívtam cigit, pedig már rengetegszer kínáltak, de még a szagát is gyűlölöm. Füvezni sem füveztem. 14/L
2011. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
48%

voltam,igen,igen

16F

2011. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
83%

Igen, igen, igen. Amúgy jó gyerek vagyok.

Először berúgva nyolcadikos koromban (14 éves voltam ha jól számolok) voltam szilveszterkor, ez enyhítő körülmény :D Amúgy utána legközelebb 9. osztálykiránduláson, tehát több mint egy évvel később. 10-es koromtól járkáltam el utána havi szinten itókázni, de berúgni utána max 1-2x. Legutóbb a 18. szülinapomon, ami azért úgy érzem érthető :D

Cigit kb 17 évesen próbálhattam először, havi alkalommal 3-4 szálat elszívtam sör mellé ha kiruccantam, de ez sem rendszeres és nem is voltam soha rászokva, venni se vettem még, max kínáltak.

Füves cigit egyszer szívtam, kb 2-3 slukkot, igazából nem éreztem semmit, szerintem agyon volt hígítva dohánnyal. aztán azóta többet nem, nem is tudnék venni ha akarnék se, fogalmam sincs kitől lehet szerezni.


Hát kb ennyi.

2011. nov. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
62%
igen 13 igen nem.
2011. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
80%
Majdnem mindennap iszok sört, adnak a szüleim, mégis normális életem van. Cigizek, voltam már berúgva, általában összejárok a haverjaimmal sörözni mindenhétvégén, és nem iszom magam matt részegre. Mindenhétvégén halálra füvezhetném magam, de még ki sem próbáltam. Egyébként nem vagyok egy egyszerű eset, most próbálok változtatni, de még mindig jobb mint amilyen voltam. Pl. mióta elkezdtem cigizni, meg nagy néha sörözgetni sokkal jobb úgymond a közérzetem, legalábbis lelkileg stabilabb vagyok, valamint kevésbé vagyok stresszes. De később még írok, csak jön a vacsora. 15 éves fiú.
2011. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
96%
Hát azért az felnőtt korban sem egészséges, ha minden nap megiszol egy sört. Szakértők szerint heti 2 nap mindenképpen kell amikor tisztulni tud a szervezeted, a maradék öt nap viszont elvileg megihatsz egy sört, nem lesz tőle bajod... elvileg. Bár ezt nem 15 évesen kéne kezdeni, én sem vagyok szent, de azt tudom, hogy az alkoholizmushoz vezető út a rendszeresség.
2011. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
77%
Hát szeretem az alkoholt sör,cider,breezer,baileys,vodka stb.bármi jöhet.Hát cigit még nem próbáltam mert vizipipázni szeretek és nem szívtam füvet sem 15/L
2011. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
66%
19 éves vagyok és lány. Sosem cigiztem, nem is fogok.Inni csak borozgatni évente 1x-2x és nyaranta néha egy kis citromos sört. 1x ártott meg egy kicsit a bor, soha többet nem iszom annyit, csak 2.5 dl volt. Manapság azt hinné az ember, hogy csak a bezárkózott,stréberek nem élnek ezekkel. Én egyátalán nem ilyen vagyok :D és mégsem.
2011. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
76%

nem,nem és nem!

14/F

2011. nov. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!