Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehetne egy kamasz...

Hogyan lehetne egy kamasz lány tiszta, ápolt, friss, szép, kiegyensúlyozott? 15/L

Figyelt kérdés
Minden tanács érdekel.
2011. nov. 13. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Egy kis genetika egy kis önbizalom meg egy kis fürdés....
2011. nov. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Rendesen kell fogat mosni,fürdeni,hajat mosni,hajat fésülni.

Esetleg kozmetikushoz járni,szemöldököt szedni (de ezek más mellékes dolgok)

És akkor még amik engem pl feldobnak azok a füllbevalók,festett köröm,gyűrű,nyaklánc meg ilyesmik.


Szerintem úgy leszel kiegyensúlyozott,hogyha jól érzed magad a bőrődbe. Lehet butaság de én pl kiegyensúlyozotabb vagyok ha szép rend van a szobámba és mindent rendben hagyok magam körül,de sok dolog van még,sőt szerintem még az étkezés is befolyáslat,a jegyeid meg minden.

2011. nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell mást tenni, mint naponta fürödni és fogat mosni.
2011. nov. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

fürdés

fogmosás

divatos ruhák

bizsuk

fésülés

hajmosás

2011. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
De amúgy szerintem ezt minden normális ember tudja....Első voltam.
2011. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Én reggel-este zuhanyozok. A szüleimet nagyon idegesítette a reggeli zuhanyzás, de úgy éreztem, hogy muszáj, mert este megizzadtam. Rexona stiftet használok. A hónaljamat és a bikini vonalamat kb 2-3 naponta borotválom. A lábamon a szőrt igény szerint (ha már zavar, vagy csúnya), akkor epillálom (a gép egyszeri kiadás, akár ajándékba is kérhetsz. Nekem már vagy 10 éve megvan egy 5000 forintos Philips). Szemöldök szedést is javaslok, de a legelsőt mindenféle képen kozmetikussal, utána már magadnak is igazíthatod (kb heti egyszer). Ja, a borotválás után és amúgy is minden zuhanyozás után a bikini vonalamat hintőporral, általában Johnson-ossal szoktam púderezni, így nem pattogzik ki. Az esti zuhanyzás után nem "hónaljkencét" használok a hónaljamra, hanem púdert. Ha nagyon száraz a bőröm, akkor kúra szerűen testápolózom magamat. Hajat kb heti 2-3 alkalommal mosok, attól függ, hogy mennyire zsírosodik (ami szerencsére nem jellemző), vagy koszolódik. Hosszú hajam van évente kétszer szoktam vágatni (tavasszal, ősszel), hogy a töredezett részektől megszabaduljak.

Fehérneműt reggel és este is tisztát veszek, nappalra tisztasági betétet használok (Careffee-Aloe).

Arcomra színezett krémet, vagy egy kis alapozót, vagy "barnító" gyöngyöt kenek. Szürke szemceruzát használok (Astor). Ez nem olyan drasztikus, mint a fekete, de jelentős hangsúlyt ad. A számra naponta többször halván szájfényt használok. Van egy kedvenc vaníliás parfümöm is, ami egész nap kitart (Yves Rocher-kb 2000 forint).

Rendszeresen látogatom a fogorvost, nőgyógyászt. Szerintem lassan Te is kereshetsz egy nőgyógyászt, ha még nem tetted.

A többiek már leírták előttem: fésülködés, fogápolás. Ja apropó, fogápolás! Én kb heti egyszer fogselymet is használok. Első használatnál lehet, hogy begyullad az íny, de pár nap alatt megszűnik, és a selyem használatának előre haladtával teljesen megszűnik. A hajmosásra vissza térve, én minden hajmosás után fülpiszkálóval kitisztítom a fülem. Ez számomra arra is jó, hogy a víz, ami bele folyik, kitörlődjön. Utálom, ha víz van a fülemben. Körmöt lakkozni már nem nagyon szeretek, de szépen vágottak. (Régen még műkörmöm is volt, az még egy tök jó dolog!) Ha lakkozod a körmöd, akkor figyelj rá, hogy ha pattogzik, akkor mosd le, mert nagyon visszataszító egy kopott körömlakk.

Hát, kb ennyi.

Ja, talán még valami sport féle hobbinak, esetleg tánc. Szerintem az a kiegyensúlyozottsághoz, önbizalomhoz jól jön.

33/N

2011. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Jajj, még valami!

Tiszta cipő! HA bőr cipőd van, akkor rendszeresem ápold cipő ápolóval, ha valami sport szerű, akkor mehet a mosógépbe.

Hajkefédet/fésűdet is pucold rendszeresen.

33/N

2011. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!