Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Manapság mi érdekel egy...

Manapság mi érdekel egy 10,11,12 évest? Ajándék ötlet kéne de nem tom mit.

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány?Most komolyan hogy lehet ezt kihagyni.
2011. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocsi.lány :D
2011. nov. 13. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Lányom 10 éves és telefont kért.Mp4 lejátszó,táska,pénztárca valami komolyabb társasjáték.
2011. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én 12 éves lány vagyok és hát én sokmindent szeretnék akartam valami állatot hörcsögöt vagy halat(akváriumban), de én pl. nagyon szeretem a táskákat és énis mobilt is és egy új biciklit is szeretnék.Nincs esetleg sz illetőnek kedvenc sztrja vagy valami hobbyja?
2011. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13 vagyok és a gitááár :D
2011. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia!Én 11 éves vagyok, és szerintem nagyon jó kis ajándék lehetne mondjuk pl.: egy trendi kistáska, vagy sima táska.Na meg ezek az elektromos kütyük: telefon, laptop, mp4..De akár (sztem) egy divatos, szép nyaklánc fülbevaló, valami kis ékszer, de pl: a pénz is jó ajándék, mert abból Ő választhatja ki, hogy mit és hol akar venni!
2011. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Majercsik Júlia válasza:
Én már "kinőttem" ebből a korból,de attól függ hogy mit szeret,van e hobbija,mondjuk ha zenél akkor valamilyen kottát vagy valami olyasmit ami ahhoz való,ha sportol akkor labdát vagy akármi mást aminek jó hasznát tudja venni.De ha van kedvenc híressége akkor pósztert vagy esetleg ágyneműt,annak is tud örülni, hogy ha valamelyik hírességnek nagy rajongója.Én nem ajánlanám annyira a laptopot mert azzal csak "rászoktatod" a gépezésre és abból később még bajai is lehetnek.Habár ha tudod hogy nem fog egész nap az előtt ülni akkor no problem.Szerintem hasznos dolgot kéne neki ajándékozni.Én például nem rég óta gitározom,de most már van gitárom és egy fekete fehér kockás hevedert kértem hozzá mert nagyon tetszik és még hasznos is.Habár én a zenei dolgokhoz állok közel,mert ilyen irányba készülök de ez még nem jelenti azt hogy neki is olyasmit kell venni.Olyat ajándékozz neki ami érdekli és hasznos is!
2011. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én 13 éves vagyok, és parfümöt kérek.
2011. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!