Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vennétek 12 éves gyereknek...

Mit vennétek 12 éves gyereknek Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Nem túl közeli, nem sokat akarunk rászánni, sokat xbox-ozik, de ahhoz rengeteg játéka van nem is biztos olyat vennénk, ami nincs már meg, ráadásul, mindig, csak azt kap, szerintem nem árt, ha kap valami más fajta játékot!!!

Rakéta labda zseblaborra gondoltunk, az már hülyeség lenne neki, van valami más ötletetek??? Várom a véleményeket, ötleteket!


2011. nov. 18. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg őt, mivel úgyis annak fog örülni, amit ő szeretne. A szülők sajnos nem mindig tudják kitalálni minek örülne a gyerek.
2011. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi az a zseblabor? Valami orvosi játéklabor?Ha az,és szeret dokit játszani,akkor vegyétek meg neki.Csak azért nézzétek meg,nehogy egy nap arra döbbenjetek rá,hogy leveszi vele ténylegesen a saját vérét,mert annyira veszélyes...
2011. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ez lenne a zseblabor, ezek kémiai, fizikai játékok, pattogó labdát gyárthatna vele! Szóval a saját vérét tuti nem csapolja meg:)

2011. nov. 18. 15:26
 4/10 anonim ***** válasza:
valami JÓ könyvet
2011. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos csak a kötelezőket olvassa el nagy kínok árán!
2011. nov. 18. 16:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Nehéz,mert mindenki másnak örülne. Én például a mai napig imádom az ilyen kreatív készleteket,szóval nekem ha valaki mondjuk vesz egy készletet vagy bármi rajzhoz kapcsolódó dolgot azzal nem tud mellé fogni,de lehet,hogy éppen ez a lány herótot kap a kézművességtől.

Esetleg a szülei nem tudnak neked segíteni?Meg az ember szobájáról is sok mindent megtudhatsz,hogy mi érdeklni meg ilyesmi.. sajnálom,hogy nem tudtam segíteni:/

2011. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tudtál, én is azért gondoltam, mert ez ilyen kreatív dolog, az egyébként lemaradt, hogy fiúról van szó:), megnéznéd a linket, te kipróbálnád ezt a játékot?
2011. nov. 18. 20:20
 8/10 anonim ***** válasza:
képregény ? mondjuk a Naruto itt a hazai kínálatban egész jó
2011. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Electronicperson ***** válasza:
ha szeretzenét hallgatni vegyetek neki egy 5.1-es hangrendszert, 11.000 Ft (kb.: 1 Xbox-os játék ára), és nagyon jó nekem is van.
2011. nov. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én CD-t javasolnék... nem ismerek olyan embert aki ne szeretné a zenét...

kérdezd meg tőle hogy ki/mi a kedvenc együttese/előadója... én ilyesminek mindig tudok örülni:)

2011. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!