Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magatoknak a férjeddel több...

Magatoknak a férjeddel több mindent vettetek karácsonyra mint a gyereknek?

Figyelt kérdés
Csak volt olyan kérdés hogy mit vettél a férjednek, meg olyan is hogy mit kap a gyerek, na és hát kicsit elcsodálkoztam.
2009. dec. 24. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk a két kisfiunk az első!

Mivel nincs sok rokonunk(férjem részéről a szülők),ezért több kisebb ajándékot kapnak,hogy ne legyen rossz nekik,hogy más az oviban többet kap.

Magunknak/egymásnak nem vettünk ajándékot,mert úgyis megvesszük,ha kell valami,most például gáztűzhelyet kaptunk a Jézuskától,mert egy hete elromlott a régi.

2009. dec. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Mi nem vettünk egymásnak a férjemmel, sőt most még a gyerek sem kap, mert csak 3 hónapos.Eddig is elég sokat költöttünk.Még ha gazdagok lennénk, esetleg.Ami kell, azt úgyis megvesszük év közben.Minek várjak a karácsonyra, ha az éppen akkor kell?A meglepiket meg nem szeretjük.

A fenyőfa is nagyon húzós volt.

2009. dec. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi sem vettünk egymásnak semmit, ajándékok nélkül is boldog a karácsonyunk mert szeretjük egymást, együtt lehetünk és ennyi elég :o)

A lányunk 10hónapos, neki játékot vettünk.

2009. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

apától megkaptam a születésnap/karácsonyra közös laptopot,sajnos én nem mozdulhattam ki,így mondtam,vegyen magának valami.Azt mondta majd januárban :-)

a fiunk 14hónapos ő sem kapott tőlünk olyan extra ajándékot.a papi vette a fát,és a díszeket....a másik nagyszülők pénzt adtak-de azt félre tettem a gyerekszoba bútorra.

mi is inkább apróbb ajikat veszünk a rokonoknak is.és ami kell azt úgyis megvesszük akkor amikor szükséges

2009. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egymásnak nem vettünk semmit. A gyerekek kapnak közösen, szülinap, névnap ünneplés van ma. Mi annak fogunk örülni, ha a gyerekek boldogok lesznek a szép ajándékoktól.
2009. dec. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak a gyerek kap most! :)
2009. dec. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi magunknak sokkal nagyobb ajándékot vettünk. Neki már mindene megvan, illetve megkapja a nagyszülőktől. Tőlünk egy hintát kap.
2009. dec. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Mi sem veszünk semmit egymásnak, nekünk a legnagyobb ajándék a 7 hónapos kisfiunk, nagyon vártunk rá, . Csak neki vettünk ajándékot.

Áldott, Békés Karácsonyt kívánunk mindenkinek!

2009. dec. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi is a fiúnknak vettünk csak ajándékot (3 hós), egymásnak semmit. Idén a rokonok sem kapnak, és megmondtuk, hogy nekünk se vegyenek semmit, max a gyereknek. Ma díszítettem fel a fát, és a kis Manót beraktam a hordozóval a fa alá, majd szóltam apának, hogy a fa alatt van az ajándéka. :))

Békés Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

2009. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy írtatok, ezek szerint a magukra többet költök egy kivételével (kosz hogy artál) most mélyen hallgatnak, de se baj nem ítélkezek csak érdekelt ez a dolog. Mi is így vélekedünk ahogy a vélaszolók többsége.

Boldog Karácsonyt!

2009. dec. 24. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!