Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ennyire buták a kamaszok...

Miért ennyire buták a kamaszok? Nem tudják kilogikázni, hogy nem jó helyre írogatnak?

Figyelt kérdés

Miért ebbe a kategóriába írják ki a szerelmi, szexuális, öltözködési és társaskapcsolati problémáikat?

Nem látjátok, hogy ez a gyerekvállalás, nevelési kategória? Ide a felnőttek kamaszokkal kapcsolatos kérdései tartoznak, nem az, h kibe vagy belezúgva, ki bántott meg, kinek tehetnél keresztbe, hogyan díszítsd fel a szobádat stb.

Mindennek megvan a megfelelő kategóriája, menjetek oda. Kicsit fura, amikor a tojásfehérje folyás és a 2111-es a méhszájam között az van, h "szemeztem vele, akkor szerelmes belém?".


2011. nov. 19. 19:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Most ezeket hoznám fel példának. Hol tartoznak ezek a gyerekvállalás, nevelés témaközébe? Az, h itt van a kamaszok ALkategória, az nem azt jelenti, h a kamaszoknak mindent ide kell írni. Logikázzátok már ki. A gyerekvállalás, nevelés a nagy A halmaz, azon belül 1 halmaz a kamaszok. A szex, szerelem B halmaz, az oktatás C stb. Mindennek megvan a maga helye. Egyszerű matematika.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..

2011. nov. 19. 20:57
 12/18 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként szerintem a kérdezőnek teljesen igaza van. Miért tartozna ide egy kamaszokkal kapcsolatos szerelmi kérdés a "Szerelem" témakör helyett. Csak azért mert kamasz belerakhatná a kérdését az oda illőt témakörbe. Azt meg ne mondjátok már hogy a legtöbb itt feltett kérdésnek nincs meg az oldalon a megfelelő helye. Mert ált. amikor én egy kérdésnél jelzek a moderátoroknak hogy tegyék át mert nem megfelelő helyen van, mindig át lesz rakva. És szerintem ez nem véletlen....
2011. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért,mert a legtöbb kamasz idejár és a kamaszokhoz szóló kérdésüket ide írják. Nem értem mit kell ezen így problémázni.

Ettől nem lesz egy kamasz sem buta,hogy ide ír ki egy kérdést,ezzel a kérdéssel szerintem magadat minősítetted és elég negatív értelemben,persze ez csak az én szubjektív véleményem.

2011. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%
Én egyetértek a kérdezővel. Engem is eléggé idegesít,hogy ide teszik fel a kérdéseiket, mert azt hiszik, hogy ez nekik lett kitalálva.
2011. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
Mert az ezerszer feltett folyásos és "a gyerekem zseni mutogassam?!" kérdések jobbak? erre lett kitalálva?
2011. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért kedves kérdező és kedves egyik válaszoló a 2. oldalon... De, TI(!) szoktátok olvasni, hogy a Sex,Szerelem kategóriában milyen válaszok vannak? Milyen "emberek" járnak oda?

Gondolom egy 11 - 16 év közötti normális EMBERNEK nem arra van szüksége, hogy a szerelmi életét befolyásoló kérdésre olyan választ kapjon, mint pl. Dugd fel magadnak és tsa.


Inkább ideírjanak, mint abba a nagyon nem normális emberek járta 'kategóriába'.

Ha pedig tényleg ennyire zavar, akkor írj a szerkesztőknek, hogy legyen itt egy Kamasz II. kategória. Egy "Lehetek-e terhes", "Méhszáj" kategória..

2011. nov. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
ennyiből ezt is beirhatnád az egyéb -->egyéb kérdésekbe. nem ide való
2011. nov. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
41%

Ha téged ennyire zavar, töröld magad az oldalról, és ne is gyere többet az oldal közelébe. Máris nem fog téged zavarni!


Amúgy, hová írnák a kérdéseiket? Arról nem tehetnek, hogy a GyK készítői képtelenek voltak egy konkrét kamaszoknak szánt topicot létrehozni, hanem a gyermekvállalás alá rakták be.

2011. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!