Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Újabban mi ez, hogy már nem...

Újabban mi ez, hogy már nem csak a szerelmesek írogatnak facen egymásnak, hanem a gyerekek és szülők is?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársamról és az anyukájáról/apukájáról van szó. Mindegyikőjük ismerősöm, ezért látom miket írnak ki. Pl Anyuka: "Drága kislányom, te vagy életem ajándéka, szeretlek" vagy "Köszönöm kislányom hogy ma eljöttél velem bevásárolni". De kb azt minden nap hogy "Szeretlek". Erre a gyerekük: "Én is Anya nagyon szeretlek". Vagy az Anyuka a férjének: "Ma 18 éve hogy házasok vagyunk, nagyon szeretlek drága férjem". Esetleg a gyerekük, hogy "Drága anyukám és apukám, ti vagytok a mindenem, szeretek titeket".



Ez szerelmeseknél általános dolog, na de szülőknél? Ezt miért facen kell?



2011. okt. 31. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal szívesebben olvasom ezt, mint a szerelmeseket. Egyébként meg mindenki arra használja az üzenőfalat, amire akarja.
2011. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Ugyanugy, miert kell a szerelmet bevallani a FC-n? Nem mindegy i mire hasznalja? Szerintem mindketto felesleges.
2011. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem hál'istennek egy ilyen ismerősöm sincs, még csak nem is szerelmeskednek. De ha lenne, törölném.
2011. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De ugye hogy gáz? Még egy 16 éves szerelmespártól is soknak tartom, de egy 45 év körüli nőtől...

Mondjuk a lányuknak van egy kis kattanása (iszonyat gyerekes kb úgy viselkedik meg beszél mint egy 12 éves, pedig 21 is elmúlt) szóval lehet az anyja is ilyesmi...

2011. okt. 31. 14:44
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Az meg a másik, hogy én a szüleimet be se jelöltem és nem is fogom.
2011. okt. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Hmmm, itt sok szerint aki nem "meno", az be van kattanva. Sajnallak.
2011. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a "kedvencem", hogy van egy ismerősöm, aki minden családi problémát a közös üzenőfalon beszél meg az anyjával. Pedig EGY HÁZBAN LAKNAK, ha venné a leányzó a fáradságot, hogy kidugja az orrát a szobájából, akkor billentyűkoptatás nélkül is megbeszélhetnék ugyan ezt.
2011. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Hehe...

A fas.zbúk közösségi oldal. Bejelölöd, összegyűjtöd az ismerősöket, kiírsz nekik ezt-azt, ami szerinted fontos.

Ez a rendeltetésszerű használata.


Nem az, amikor a 15 éves idegbeteg hisztérika lerohadtmocsokku.rvázza az anyját, meg a 35 éves maca mindennek lehordja a házas szeretőjét, mert nem vált el.

Nem arra való, hogy böködhesd, aki tetszik, meg kinézhesd magadnak a huszadik megyében élő klassz pasikat, és "kapcsiban legyetek", meg kamszexeljetek.


Ha téged irritál más családok összetartása, szeretetteljes megnyilvánulása egymás felé, akkor töröld magad. De az életből is...

Képzeld, múltkor láttam a plázában egy anyát a lányával shoppingolni, egy házaspárt csókolózni, egy fiút meg a nagypapával a mekiben hamburgerezni. Fúúúújjjjj, de undooorííítóóó szihszukáhhhimmm, jujj, antiguszti, ba.szdmeg, háááááttth nemáááá. Naon nem láww mikk' two embörkehh nem csakk igy írcsizim am.

Naon depi wok, ha ent láthok, bassz, há' nem iggazzz!!

Szercsipuszcsiláwcsi minden idegbeteg pitschának, aki nem todja használni a face-t, de rajta él!

2011. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha a szüleim ilyet írnának nekem. Soha, 20 év alatt egyetlen egyszer sem hallottam, láttam tőlük ezeket a kifejezéseket. Soha egy ölelést vagy puszit nem kaptam csak úgy... soha semmi ilyet, amit az emberek a szeretet kimutatásának hívnak. Szóval én nem nézném le őket, sőt kissé irigykedem ezekre az emberekre, akiknek ilyen a családjuk.
2011. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ez afféle látszat dolog. lehet hogy amúgy otthon ölik egymást, de kifelé kell a színház.


nekem anyukám a szemembe mondja az ilyesmit, gyakran mondja, hogy szeret, fontos vagyok, neki.

a páromnak sem ömlengek fbon, ha valami szeretnék neki mondani, akkor személyesen, vagy telefonon teszem meg.

a magánélet nem oda való. legalábbis nem ilyen szinten.

2011. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!