Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mindig ugyanazok...

Szerintetek mindig ugyanazok írogatnak ide vagy változik a "kör"?

Figyelt kérdés
Én pl. évek óta kérdezek-válaszolok ebben a témakörben,és azon gondolkoztam vajon ide mindig ugyanazok írogatnak, vagy vannak új belépők is. Te mióta vagy itt?
2010. szept. 27. 20:47
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 2009 január óta vagyok itt.
2010. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
biztos újul a kör néha pár új hozzászólóval. Én 2008 decembere óta vagyok itt.
2010. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor elég új vagyok. 2010. február óta vagyok itt!
2010. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Én már "régi motoros" vagyok, 2008 nyarán találtam erre az oldalra, akkor vártam a kislányomat, azóta vissza-vissza járok. Igyekszem segíteni, ha tudok.
2010. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
En kb. egy eve.
2010. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
kb 1 éve vagyok én is
2010. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam pl tegnap este a kádban( ott van időm ilyeneken gondolkozni) hogy sztem ide mindig ugyanazok írogatnak, kb 100-an, szerintem tök jó kis csapat vagyunk, annak ellenére,hogy vannak viták, de alapvetően nagyon sok a kedves, segítőkész válaszoló.
2010. szept. 27. 21:04
 8/49 anonim ***** válasza:
64%

A tök jó kis csapatból szorítsuk ki a hisztipics@kat:)


Én amúgy tavaly március óta vagyok itt:))

2010. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

:D

Tavaly júliusban érkeztem, szülés előtt közvetlenül dobott ide a kereső, azóta nem mozdulok:DDD

2010. szept. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
83%

Most megneztem erdekessegkeppen, hogy mikor volt az elso megnyilvanulasom ezen az oldalon.

2008 tavaszan.

Azt is megneztem, hogy azota hany valaszt adtam: 3700-at. Meg leirni is sok.

Pedig nem allando jelleggel ulok itt, altalaban estenkent nezek be, amikor mar alszanak a gyerekek, az elmult fel evben nem valaszolok tul sokat, mert nincs idom, meg kicsit mar meguntam mindig-mindig leirni ugyanazt. Mar eljutottam arra a szintre, hogy neha engem is zavar, hogy miert nem hasznaljak sokan a kereses funkciot.

Pl. viszonylag gyakran van az a kerdes, hogy masnak is remeg-e a babaja a pocakban. Nemtom megmondani hanyszor irtam mar le, hogy igen, masnak is remeg es hogy az idegrendszer fejletlensege miatt van, ez tok normalis, no para. Nah, mar egy ideje nem irom le, meguntam.

Inkabb most mar csak az egyedibb kerdesekre valaszolok.

A valaszaim nagy resze akkor irodott egyebkent, amikor meg az elso gyermeket vartam, illetve amig a masodik meg nem szuletett, ket gyerek mellett mar orulok, ha enni van idom.

2010. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!