Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit vegyek Karácsonyra a...

Mit vegyek Karácsonyra a szüleimnek és az öcsémnek? Ti mit adtok nekik?

Figyelt kérdés

Az ár ne legyen egekbeszökő, valami egyszerű dolgot keresek, aminek örülnének... a saját készítésű dolgokkal kapcsolatban meg: sosem sikerül úgy ahogy kéne, nagyon antitalentum vagyok:D

Ja és mondjuk lehet úgy is hogy anyunak-apunak együtt, vagy mindhármuknak együtt... öcsém 11 éves és szereti az elektronikai kütyüket (de neki nem muszáj venni mert egymás közt nem szoktunk)


köszi szépen előre is

14/L


2011. nov. 20. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy a szüleidnek,öcsédnek mire van szüksége.

Én most az fogom még mellékajándéknak adni,hogy:

beszkennelem a gépemre a kiskori képeimet,meg ahogy növök fel meg felteszem a kiskori,nagyobb videóinkat a gépemre és ezekből összevágok egy szép videót,valami jó kis zenére,ehhez nagyon még tehetség sem kell csak idő.

Aztán ezt kiírom egy cd-re amit kidiszítek.

Biztos vagyok benne,hogy örülni fognak neki,sőt talán még jobban,mint a pénzért vett ajándékomnak.


De lehet például egy családi naptárat is adni nekik,összeválogatsz 12 képet és már elég olcsón megcsinálják,pl a müllerben is láttam,hogy van ilyenre lehetőséged.


Én jobban szeretem ezeket a személyre szóló ajándékokat,mer pl én vettem nekik a turmix gépet,pirító sütőt vettem már szép csillárt is,kislámpát,noteszt,kis 'szökőkutat' jó persze ezeknek is örültek,de amik ilyen szívhez szólóbbak azoknak jobban örülnek.

2011. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is gondold át, mi az, ami bizonyos szempontból "hiányzik" a szüleid életéből, bármilyen okból.

Az én szüleim például az utóbbi pár évben nem állnak túl jól anyagilag, ezért nem költenek szórakozásra, nem nagyon mozdulnak ki otthonról.

Én ezért tavaly szinházjegyet vettem nekik.

Azóta is emlegetik :).

Persze sajnos én sem vagyok éppen "gazdag", szóval nem a legjobb helyre szóltak a jegyek, hanem közép kategóriába, de nagyon örültek neki :).

Valami ilyesmire gondoltam, hátha nálatok is van hasonló dolog, amit nem tesznek/vesznek meg, mert mondjuk inkább rátok költik azt a plusz pénzt.

L/24

2011. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindkettőtöknek:)

tényleg sokat segítettetek, azt hiszem, valahogy össyekombinálom az ötleteket:)

a tavaly már letöltöttem egy naptárprogramot, de mivel rengeteg vizsgám és versenyem volt, nem sikerült elkészítenem...

mégegyszer köszi:)

2011. nov. 22. 17:45
 4/6 anonim válasza:

én idén teafilterekből( amik szép díszesek) fogok virágokat készíteni ráragasztom egy A5-ös lapra ( félbe hajtva) és írok bele néhány szép szót( ne muszály lapra).

elég olcsó, csak szólj anyukádnak, hogy olyan teát vegyen!

igy kell összerakni: [link] egyszerűen gyönyörűek, szerintem...lehet, hogy neked nem tetszik, akkor viszont csak egy tipp volt!

2011. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hu ez nem is rossz ez au utolsó! Vajon üveglapra is fel lehet ilyet ragasztani?
2011. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. nov. 24. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!