Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mi van velem?

Szerintetek mi van velem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel nagyon jóba vagyok. Nem tetszik, nem vagyok szerelmes belé. De mindenről Ő jut az eszembe (a mondásai stb.). Van amikor úgy érzem, hogy utálom és 10 perc múlva azon gondolkozom, hogy milyen jó lesz majd másnap találkozni vele. Ez normális? Mi van velem?

13L


2011. nov. 23. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy belé szerelmes-még,de valószínűleg majd leszel,ez nálam így kezdődött.Az is lehet,hogy ez más és csak annyira sok időt töltesz vele,sokat beszélgettek,hogy már szinte mindenhez van egy hozzá kapcsolódó emlék,vicc,esetleg beszólás ami eszedbe is jut.Vagy csak mert sokat hallod tőle.Egyébként nem érzed hogy barátságnál több,de nem szerelem?Mert van egy a kettő közti,talán megmagyarázhatatlan érzés,félúton,amikor még nem mered kimondani hogy szereted,nem vallod be magadnak sem,mert nem szeretnéd szeretni...Talán tudat alatt félsz,hogy elveszíted ha nem működik,és tudatosan nem vallod be magadnak sem az érzéseidet.
2011. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
kb.ugyanezvan velemis.nagyon jo baratom a fiu,es idosebb nalam,de kb egy szinten vagyunk agyilag xd.nem tetszik,meg bele se tok gondolni abba h jarjunk vagy valami,mert az olyan fura lenne,csak egyszeruen imadok vele lenni,es o is bir engem,de van csaja.14L
2011. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. nov. 26. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!