Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Azt hiszem megőrültem. Vagy...

Azt hiszem megőrültem. Vagy nem tudom. Mi van velem?

Figyelt kérdés

Mostanában olyan furcsának érzem magam...

A szüleimmel egyre gyakrabban veszekszem.

Ha közeledik felém egy pasi (akárki), úgy érzem, hogy szeretem, pedig nem.

Azt hiszem, szerelmes vagyok az egyik fiú barátomba, de csak akkor érzem így, mikor jó kedvem van.

És nagyon várom az első csókomat, úgy érzem, már meg kellett volna történnie. Nem tartom magamat csúnyának ( nem vagyok egoista) és szerintem jófej vagyok, mégsem szeret egy fiú sem...


2011. nov. 17. 19:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és 14/L
2011. nov. 17. 19:56
 2/4 zkriszti3 ***** válasza:
Hullámvölgyben vagy,dúlnak a hormonok. Nem csodálom,piszok nehéz lehet ez az érzés.Most neked biztos háttér kell. Ha anyukáddal tudsz beszélni mond el mi kavarog benned. Remélem át tud segíteni rajta.
2011. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen átlagosnak-normálisnak mondható ;) Majd elmúlik előbb-utóbb.


18f

2011. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi,elmúlik :) nekem is volt ilyen időszakom,hálistennek már túlvagyok rajta :)
2011. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!