Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mit tegyek? Egyáltalán...

Most mit tegyek? Egyáltalán nem tudom hogy mit kéne tennem. TÖBB LENT!

Figyelt kérdés
A fiam 14 éves és az osztálytársai elég gazdagok, mi viszont kevésbé. nem vagyunk szegények de gazdagok se. most az osztálytársai kitalálták hogy 300E forintos apple macbook airt kérnek karácsonyra és a fiam azzal jött hogy neki is kéne egy, mert neki csak egy béna 2005-ös dellje van xp-vel. Amikor próbáltam vele megbeszélni, hogy nekünk nincs annyi pénzünk akkor egyből megsértődött és elkezdte hogy mi értelme van az ő életének stb. Ezek után mit csináljak? mert nem tudom megvenni neki azt a gépet mert a havi fizetésem 150E forint. talán 2 év alatt ha megtudnám rá spórolni a pénzt, de nem akarom mert megse értemil. 3as 4es tanuló. Segítség!
2011. nov. 26. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fake.
2011. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hát...

beszélj vele arról hogyha neki másfajta telefonja lenne akko ő kitünne a tömegből!

esetleg valami olcsóbb kertibillenyűzeteset!

vagy érintőset!

beszélj vele arról, hogy ő ezzel majd kitűnik a tömeg-ből

2011. nov. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mi az a fake?
2011. nov. 26. 12:10
 4/12 A kérdező kommentje:
nem tűnne ki mert az osztály 90%ának iphone 4e van a többi 10%-nak htc sensation-ja :(
2011. nov. 26. 12:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Már a kérdés olvasása közben is gondolkodtam, hogy egy anyuka/apuka miért is írna ki ilyen kérdést, meg az írásod stílusa is elég gyerekes, és most tessék, egy másik kérdésnél írod, hogy 14 éves fiú vagy.... Ciki vagy drága barátom, nem tudom, mi értelme volt kiírni ezt a kérdést úgy mintha egy szülõ írta volna... Most, hogy lebuktál, elmondanád? Mi hasznod lett volna belõle?
2011. nov. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A 'fake' azt jelenti hogy hamis, nem igaz.

Magyarázd el neki, hogy nincs rá pénzetek, és ha akarnád sem tudnád neki megvenni mert nincs miből. Mond el neki hogy akkor hónapokig talán még enni is alig tudnátok és új ruhákat sem tudnál neki venni. Na meg persze megveszed neki a hiper-szuper laptopot, de ki fogja az látni, hisz iskolába nem viheti el. Akkor meg mi értelme van?!

2011. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Gratulálok a hamis kérdéshez! -.-"
2011. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok: apámék is tudják, hogy vannak apple termékek, azt is tudják, hogy drágák. Viszont ennyire nincsenek képben, mint te, kedves 'szülő'.

40-es éveik első felében vannak a szüleim.

2011. nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
engem a gyerek világositott fel. azzal jött hogy milyen hiper szuper gyors meg milyen jó az operációs rendszere van de igazábol az ára ütötte meg a fejemet. tudom hogy nagyon jó az apple de nincs rá pénzem.
2011. nov. 26. 12:24
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne etess már minket ezzel a szöveggel... A fölötted lévõ kérdéshez odaírtad, hogy 14 éves fiú vagy, mellesleg megjegyzem, elég bunkó is, ahogyan leszóltad szegényt lányt!
2011. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!