Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a fontosabb? Mit kéne...

Mi a fontosabb? Mit kéne tennem? Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy a legjobb barátnőm nagyon bunkó. De nem csak velem, mindenkivel. Ezt nem hajlandó belátni. Ő a pesszimisták királya, a kis ördög. Nagyon zavar már, csak velem van jóba, a többiek vagy nem szeretik, vagy ő nem szereti őket. Nem hajlandó változni. Én is megváltoztam, miatta(rossz irányba) épp azt igyekszem kijavítani. de ő nem támogat semmiben. Na nem ecsetelem. Az a lényeg, h ha csak ketten vagyunk jófej. Viszont vele kívű senklivel sem tudnék annyira jóba lenni...illetve tudnék, de őt nagyon szeretem... Szóval az a kérdés, hogy most álljak ki amellett, hogy vagy megváltozik, vagy nemérdekel, vagy pedig játszam el a megbocsájtó barátnőt?Illetve melyik a fontosabb: a jobb jegyek a pozitívabb hozzáállás a több barát, vagy egy "Jó" barátnő? és mit tegyek? Nagyon nehéz nélküle...

(tudom nagyon összevissza lett, de remélem érthető =))

13/L


2011. febr. 21. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha kiallsz amellet, hogy vagy megvaltozik vagy nemerdekel, akkor ha szeret meg fog valtozni, ha nem akkor a baratsagotok eleg egyoldalu.

De Te tudod.

2011. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!