Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szakítottam a barátommal és...

Szakítottam a barátommal és nagyon egyedül érzem magam mit tegyek?

Figyelt kérdés
járok hétvégenként szórakozni de hétköznap semmihez sincs kedvem. Hétvégén volt 1éjszakás kalandom is mert berúgtam. Nemtudom mit kezdjek magammal. Annyira hiányzik hogy valaki szeressen. 17/L
2011. nov. 28. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Az egy éjszakás kalandok csak a pasiknak jók, hidd el. Mi nők nem tudunk ennyi idő alatt feloldódni. TEhát többet szerintem ilyet ne tegyél, mert csak emiatt is TE fogod rosszul érezni magad.


Egyébként javaslom hogy olvasd el a TITOK C. könyvet. Én egy szakításom után olvastam pont el és sokat segített!!! Pedig NAGYON meg voltam zuhanva, nagy szerelem volt. (mint utólag kiderült csak az ÉN részemről)

2011. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!