Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol tudnák helyes fiúkkal...

Hol tudnák helyes fiúkkal ismerkedni? A bulikat már unom mert rengeteget jártam szórakozni 18/L

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Tudnék.
2011. nov. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zkriszti3 ***** válasza:
Ahol a fiuk sportolnak. Foci edzőterem,uszoda .Te is vállalj be valamit így fitt is leszel meg normális fiukat is találsz.
2011. nov. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tánctanfolyam, néptáncszakkör, szakkurzus. Legalább nemcsak izomagyúakkal, hanem normális fiúkkal is találkozni fogsz.
2011. nov. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt pl? :D


18F

2011. nov. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Izomagyak napersze..

Az előítéletek és sztereotípiák máris egy "normálisabb és értékesebb" embert takarnak,mint az alakformálók.

A bulikat mindenki megunja egyszer.

Józanul,részegen,belőve,félálmosan,kanosan,dühösen tök mindegy a végén ugyanaz a forgatókönyv:már egy jó alkalomhoz,kalandhoz sincs kedved mert mind ugyanolyan lapos és felszínes.

Egyébként..a válaszra válaszolva.

Én heti 5x vagyok teremben és rengeteg a gyönyörű nő,de nem állnék le ismerkedni.Később,ha kellemetlenség sül ki a dologból akkor sokszor fogod szívni a fogad,ha meglátod.

tudja a fene hol.

Járj nyitott szemmel.Legutóbbi barátnőmet a TESCO-ban szólítottam le.

Megláttam és vonzott akár a mágnes.

Odamentem és egy "szia" varázsszóval leszólítottam.

Sokáig együtt voltunk és a nyilvános szextől kezdve a legjobb élményeket átéltük.

Nyisd ki a szemed a világra és vadássz :)

2014. nov. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!