Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Milyen gyakran...

Kamaszok! Milyen gyakran jártok szórakozni év közben és nyáron? Milyen helyekre jártok? (diszkó, házibuli. ) Szoktatok inni? Ha igen mennyit? Kort nemet is.

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 18:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Mondjuk hetente egyszer, főleg péntek este, mert ha szombaton megyek akkor már az elviszi az egész hétvégémet. Változó, hogy hova megyünk. Van, hogy házibuli, van hogy diszkó, van, hogy csak az utcán baromkodunk, de olyan is van, hogy ha nem akarunk nagyon durvulni, vagy alapozni akarunk akkor beülünk egy kocsmába, ami nem olyan tipikus kocsma, hanem egy tök jó hangulatú, nem füstös hely. Ott csocsózunk, dumálunk, viccelődünk, és persze iszunk.

Mi fiúk elég sokat iszunk, és főleg töményet, de azért igyekszünk tartani magunkat :D Van olyan, hogy pénteken is és szombaton is megyek bulizni, de akkor a szombati rendszerint lazább, hazajövök korán, 1 körül. Egyébként 5 körül szoktam hazaérni, addigra ülnek le a dolgok.

Nyáron ugyanez van, csak mivel jóidő van, kevesebb a diszkó, több a házibuli és a szabadtéri ivás, és heti 1 alkalom helyett mondjuk heti 2-3-szor.

Remélem segítettem :D

F/17

2011. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
80%
Persze, hogy szoktak. Elég sokat.
2011. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Még soha sem voltam szórakozni (discoban, egyéb szórakozóhelyen), nem is szeretnék.

Hetente egyszer-kétszer megiszok 1-2 kávéscsészényi bort.

18/F

2011. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Koncertek, zenész ismerősök "underground" fellépései, nyáron házibulik, télen Szilveszter is általában házibuli, de néha elmegyünk csak valami kávézóba, egyéb nyugis kis helyre. Inni csak nagyon néha szoktam, akkor se sokat, max. 1 tömény vagy 2 sör, inkább csak nagyobb eseményeken.

14L

2011. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

nem járok szórakozni.

de vedelek mint az állat. munka után/közben szoktam inni. közbe kevesebbet, hogy ne legyek matt részeg. de utána hazafelé nagyon berúgok.

19/f

2011. okt. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Havonta 1x kb évközben. Idén nyáron nem jártam szórakozni, de majd jövőnyáron szerintem minden hétvégén. :) Diszkó, házibuli, éjszakai sétálgatások, minden. Szoktam inni, változó, hogy mennyit.


14/L

2011. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én általában kéthetente megyek el szórakozni,koncertekre,vagy egyéb helyekre "beülni" egyet a többiekkel,ilyenkor iszok egy alkoholos koktélt,1-2-szer ittam vodkanarancsot,ilyesmit,de töményet csak szilveszterkor,szülinap...Tudom hogy nem nagyon kellene,de úgy gondolom két-három hetente belefér.:)

Discokba,kocsmába nem engednek,és este 10-11-re legkésőbb itthon vagyok mindig,ha koncert van,általában bátyám hazahoz,vagy apa értem jön.:)


15/L

2011. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Diszkóba sosem járok, eddig 1x sem voltam. Nem szeretem a diszkó zenét így nem éreztem még, hogy el kellene mennem :D De kipróbálom majd milyen, lehet megtetszik.

Igazából sehova nem járok, csak kocsmákba. Van, hogy gyakorlat után ha marad még 1-2 órám a vonat indulásig akkor elmegyünk 1-2 haverral és legurítunk pénztől függően pár kört. De nem iszom részegre ilyenkor magam. 1x volt csak de az nyáron, hogy jól beittunk na akkor jó világ volt :) De van, hogy iskola közben is elugrunk. 3 tesi óra unalmas.


18f

2011. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Akkor megyek bulizni, ha van a környéken olyan hip-hop buli, ami érdekel. Általánosságba 2 hetente. Házibulikba nem járok.

Szoktam inni, de mértékkel. Mindig tudom magamról, h mit csinálok, h viselkedek.

16/L

2011. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én minden héten péntek szomban, iszogatunk bulizgatunk jól érezzük magunkat, nyáron meg szokásos péntek szombat meg sokszor hétközbe valamelyik nap is szoktunk
2011. okt. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!