Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tudnátok valami kedveset,...

Tudnátok valami kedveset, biztatót mondani nekem?

Figyelt kérdés
A szüleim mostanában váltak el és a a délutánok nagy részében egyedül vagyok ami eléggé kiborít. Ilyenkor mindig eszembe jut minden problémám és sokszor sírok is... Az igazi bajom igazából az hogy az osztályomban a többiek folyton lezbinek csúfolnak mert, én nem tudom mért, de nem igazán vonzódom egyik nemhez sem és sokat vagyok együtt az egyetlen és egyben a legjobb barátnőmmel. Mással nem is igazán barátkozom. Sok ismerősöm van a facebookon de szerintem egyikükre sem számíthatnék ezen a lányon kívül. Elég beteges is vagyok, és valószínű evési zavaraim is vannak mert anyukám szerint nem eszem eleget. A szüleimnek és a világnak általában mindig boldognak mutatom magam de belül nem érzem így... A stressz lassan felemészt az iskolaválasztás miatt: nem vesznek fel, nem sikerül a legalább 4,7 es átlag, kukás leszek stb. Mostanában úgy érzem jó volna valami olyan közösségbe tartozni ahol elfogadnak:) 14/L

2011. nov. 29. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt egy idézet én amikor szarul vagyok erre gondolok!A kadvenc sorozatom a Robinsoon Crusoe ami egyépként arról szól hogy egy férfi egy hajótörött áldozata lett és egedül maradt egy lakatlak szigeten és ott egy kannibállal ismerkedett aki számkivetett volt.Crusoe csak a kannibálra számíthat és IGAZI BARÁTOK.Crusoe álma hogy hazamegy a szerető feleségéhez és gyermekeihez!

AZ idézet:

"A szépség elfakul,a barátok eltűnnek, de mindig hinned kell egy színesebb jövőben!"


Fel a fejjel!

2011. nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az evési zavarok akkor evési zavarok, akkor betegségek hogyha te generálod magadnak, ergo tudatosan eszel keveset.


mások nem tudnak szeretni, elfogadni hogyha te nem fogadod el magad.

2011. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Te voltál a leggyorsabb sperma mind közül :D

Amúgy... hidd el : Bátrabb vagy, mint hiszed, erősebb mint sejted és okosabb mint véled. :D

Hallgass zenét! Hisz : Zene nélkül… Nehéz lenne gyógyítani a magányt… :D


Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél. :D


Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik. :D


Valakivel meg kéne beszélned hogy mi bánt, és mit szeretnél elérni. Akik csúfolnak azokra inkább rá se nézz... Ne foglalkozz velük. Tudom könnyű mondani, de végül is... :D Dalolj, ha belül fáj is, Nevess, ha zokogni kell, Tanulj meg szenvedni, S akkor boldog leszel.


Változtass! Barátkozz, nyiss az újra :D

Próbálj meg optimista lenni, tanulni, és... sokat nevetni :D 13/L

2011. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kukás leszel? Még hármas átlaggal sem hiszem hogy valaha kukás leszel. Hidd el felfognak venni egy suliba, és új osztálytársaid lesznek, új barátaid, kifogsz virulni. Addig is gondolkozz ezen.


Jó tanács, hogy hallgass pörgős zenét. Sportolj az önbizalmat ad. Csináltass más frizurát. Kéne egy kutya vagy valamilyen állat.


A felnőttek élete nehéz, ne ítéld el őket.

2011. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha sportolnál valamit, vagy zenélni járnál, táncolni, valamilyen szakkörre stb.? Ott lenne egy hasonló érdeklődésű körű csoport, velük biztos jobban kijönnél. Mehetnétek a barátnőddel, ketten könnyebb elkezdeni. :)

A felvételin ne aggódj, a tanárok szeretik eltúlozni, valahova tuti felvesznek, dehogy leszel kukás. ;)

Az osztályoddal meg ne törődj, már alig egy év, és új suliba mész, ott már csak normálisabbak lesznek az emberek.

Próbáld meg mindig a dolgok jó oldalát nézni, tudom, ez nagyon nehéz, de megpróbálni mindig meg lehet. Ha sokat vagy egyedül, akkor kezdj el verset írni, fényképezni, tanulj meg kötni, írj blogot, ismerkedj új emberekkel, süss valami sütit, hívd át a barátnődet, csináljatok együtt valami vicceset. ;)

2011. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Felvidítottátok a napomat! Egyébként van egy kutyusom Lilinek hívják:D
2011. nov. 30. 10:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj! A kukásokk is hasznos részük a társadalomnak. Gondolj bele, minden héten egyszer vagy kétszer körbejárnak egy-egy körzetet és elviszik a szemetedet. Ha nem vinnék el, akkor hova tennéd? Kivinnéd egy szemétdombra, de az egyrészt neked fáradság, másrészt pedig nagyon büdös lenne az egész városban, mindenhol, mert ha nincsenek kukások nem is semmisítik meg a szemetet, és egy idő után ellepne minket a sok szemét.:DDD

Szóval akkor se érezd magad fölöslegesnek, ha kukás leszel:DD Amúgy meg biztos nem leszel az:D

2011. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úristen..:O

Az én szüleim is most válnak és a nyáron nekem is evési zavaraim voltak és egyedül érzem magam de nagyon:|

És én is 14 éves vagyok..Egyetlen egy barátnőm van, akire szerintem bármikor számíthatok de más nincs.

Írhatok neked egy privit?:)

2011. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze:D
2011. dec. 7. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!