Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondanátok nekem erre valami...

Mondanátok nekem erre valami biztatót vagy lemaradtunk róla?!

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 11. 22:15
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
Nem maradtatok le. :)
2011. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
tényleg? még jó lehet ez a hónap? mert szerintem nem akkor volt ovum mikor a gép behuzta mert akkor akárhogy is számolom csütörtökön meg kéne jönni-e nem?
2011. okt. 11. 22:28
 3/53 A kérdező kommentje:
mert mi van ha péntek szombaton volt peteérésem, de akkor nem is találkoztam apával :(
2011. okt. 11. 22:28
 4/53 anonim ***** válasza:
Sztem a 14. napon volt és akkor együtt voltatok. :)
2011. okt. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást! akkor még várhatok hogy teszteljek meg hátha nem jön meg :)
2011. okt. 11. 22:51
 6/53 A kérdező kommentje:

[link]


igy alakulok. :(

kicsit kezdek kétségbe essni mert fájdogál a hasam.

2011. okt. 12. 17:42
 7/53 anonim ***** válasza:

Még mindig nincs ok az aggodalomra. Szorítok!

Barátnőm 5 napon keresztül érezte, h most meg fog jönni, mert görcsölget. Aztán mégsem jött meg neki. :)

2011. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

jajj köszönöm köszönöm, de annyira el vagyok keseredve, olyan sírhatnékom van...

miért nem esek már teherbe lassan 3 hónapja ugy hogy elötte fél évvel megszakítással meg terhes lettem, csak elment a baba, akkor most mi van? ugy félek.és olyan jó hogy még valaki irt. köszönöm

2011. okt. 12. 18:39
 9/53 anonim ***** válasza:

Megint csak azt tudom mondani, h csak nyugalom. Egyszer már teherbe tudtál esni, így van remény, h mégis csak tudtok fogamzást előidézni a pároddal. Én régebbóta várok babára, mint te, de ezt az időszakot csak úgy tudom átélni, h nem görcsölök. 2 év alatt már sokszor sírhattam volna, de nem teszem, az nem segít.

Mindig csak a pillanatnyi jelennel törődj, ne gondolkozz a múlton és ne foglalkozz még a jelennel. Vegyél egy fürdőt, halgass zenét, kezd el a karácsonyi készülődést.

Hidd el, ahol egyszer összejött, ott össze fog jönni mégegyszer és mégegyszer. :)

Írj majd, h hogy alakult. Én bíztatónak találom jelen pillanatban a 36,9-es hőmérsékletet. Ennél rosszabb terhesgörbét is láttam már.

2011. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

:) köszönöm, csak egy év alatt annyi rossz történt már, és mindig csak dolgozok dolgozok és csak reménykedek, és próbálom ezt a hülye görbét is, meg nézegetem a folyásom, meg a cicim hogy legalább már fájna, de nem hol a jobb petefészkem hol a ball szur, meg többször fájt a derekam pedig az mensi elött szokott, és már nem tudom hogy higgyek e ennek a proginak, de valahol hiszek mert a mult hónapban tényleg ugy volt ahogy irta amit álmomban nem gondoltam volna, és ha ez a hónap is igy lesz akkor tényleg hiszek majd neki, de valamiért szerintem nagyon korán huzta be a pémet, es mikor szerintem tényleg volt vagy már azt sem tudom hogy volt e, akkor holnap holnapután kéne megjönnie? ! és ezért vagyok most teljesen kicsit ki, meg lehet hogy a pici vita is a párommal de az már mellékes, direkt már vagy 3 hónapja szedem a folsavat e vit, mesi elejétöl ittam a cickafark fü teát de azt is abbahagytam mert megilyettem hogy lehet volt pé-m,

én már nem tudom,

tudom hogy neked rosszabb és azt mondom irigyellek a kitartásodért, csak van még egy hátrányom:33 éves vagyok :(

2011. okt. 12. 18:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!