Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy csináljam? Hogy legyek...

Hogy csináljam? Hogy legyek szép hogy bűntudata legyen?

Figyelt kérdés
Csak játszott az érzéseimmel, azokat semmibe vette, nem 1x megcsókolt, de mégse lett belőle semmi. Már nem szeretem, semmit nem érzek iránta,de kicsit meg szeretném neki mutatni hogy mit veszített. Fogszabályzóm van,és most vágattam a hajamból. :S És egy buliról van szó:) Nem akarok kikezdeni vele,csak hogy kicsit szar legyen neki. :$
2011. nov. 30. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

azért mégsem annyira semleges számodra, ha azt akarod, h kicsit szar legyen neki :)

A legegyszerűbb: elmész a buliba és egyszerűen jól érzed magad úgy, h őt észre sem veszed, nem foglalkozol vele.

Ha megjátszod magad, ráteszel egy lapáttal a viselkedéseddel, az nagyon feltűnő és tudni fogja, h miatta teszed.

Szóval csak természetesen...

2011. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
smink,egy csini ruha,es erezd jol magad a barataiddal!jobban mint o,de ahogy az elozo is mondta CSAK TERMESZETESEN! mert az fogja igazan zavarni gogy te jol nezelki,es hog jobban erzed magad mint o ;)
2011. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt a helyzet, de én még mindig szeretem Őt. Nos elhatároztam, hogy megszépülök, had lássa csak mit veszített. Vagy nem tudom.
2011. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyszer dobott egy pasi. Ugyanarra a szórakozóhelyre szoktunk járni. Elmentem, jól éreztem magam, és még egy srác is odajött hozzám. Másnap az ex felhívott, hogy na mi van, bepasiztál? Elég röhejes volt ez a számonkérés, de nekem hízott a májam, mert tudtam, hogy irritálta őt. (Ő csak állt ott, és nézett minket, nem csajozott.) Hát így kell!
2011. dec. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jól írták az előzők, legyél természetes! OLyan ruhát válassz, ami szexi de kényelmes, mert ellenkező esetben észreveszi rajtad hogy nem vagy olyan magabiztos.


Amúgy én is úgy látom hogy még mindig érdekel a srác. Ha neadjisten hosszú távon gondolkodsz, akkor légy sikeres, igyekezz az álmaidat megvalósítani, légy mindig nagyon csinos - mert egy szexi és boldog lány minden pasi álma.

2012. jan. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!