Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen csinos ruhában mennétek...

Milyen csinos ruhában mennétek színházba, lányok? (14 éves lány vagyok, és hamarosan megyünk Budapestre, ahol választhatok magamnak születésnapom alkalmából egy szép ruhát, amiben színházba szeretnék menni. )

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 14:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Igazából pénzt kaptam születésnapomra, amiből ruhát szeretnék választani magamnak arra a hamarosan elkövetkezendő színházra, amire megyünk.
2011. márc. 24. 14:20
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ne öltözz ki nagyon színházba, mert kinéznek. Mi sulival évente legalább 5x-6x megyünk színházba [vagy még többször], és senki sincs kiöltözve sose.

Szerintem csak egy szebb nacit, szebb felsőt vegyél fel, és annyi. :)


14/L

2011. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Igen, én is ilyen öltözetben szoktam általában menni (évente egyszer-kétszer), de ez most más, mert a kedvenc színészemet (aki nagyon tetszik) fogjuk majd megnézni! :-)

2011. márc. 24. 15:04
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Valami egyszerű és elegánsat vegyél fel. Nadrág egy szép, csinos felsővel, csini cipővel, kabátkával. A frizurád, a kiegészítők is alkalmivá tehetik.

Ha nyárra tervezed a színházi megjelenést, akkor pedig egy elegáns kis ruhát javaslok.

2011. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy meg szeretnéd adni a módját, de nem randira mégy az ominózus szinésszel, hanem egy előadáson leszel a többszázfős közönségből 1 fő! Ha olyan ruhát veszel fel, amiben szerinted felhívod a figyelmét magadra, akkor meg valószínűleg túlöltözöd az alkalmat. Legyél csinos, elegáns, szolíd sminkkel, egyszerű frizurával.
2011. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, és kedvesek vagytok, hogy segítetek! :-)

Természetesen nem szeretnék túlöltözni, vagy feltűnősködni, de még sminkelni sem szeretném magam - soha nem szoktam...


A színházlátogatást még nyár előttre tervezzük,valmikor április és május környékére.

2011. márc. 24. 15:30
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
szia én pesti vagyok és kb. ugyanannyi mint te. nem kell koktélruhába színházba menni, ha túlöltözöl az se jó. szép cipő (fekete topánka), fekete harisnya, szürke vagy fekete szoknya, és egy fehér blúz szerintem elég.
2011. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt mondom manapság olyan kevés alkalom van, ahova szépen fel lehet öltözni, ha ő jobban ki szeretne öltözni tegye, nem azt mondta, hogy nagy estélyit akar felvenni.:) Egyébként én már láttam színházban nőt abban is, és akkor mi van, régen pl kötelező volt abban menni. Szóval kérdező, ha szeretnél egy alkalmibb rövidebb elegánsabb ruhát nyugodtan felvehetsz. Pl egy ilyesmi ruha boleróval simán belefér:

[link]

(most csak gyorsan amit elsőre találtam linkeltem)

2011. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

hát, mindenképp elegánsabban öltözz fel.

én egyszer voltam színházba a diótörőn.

anyámékkal. rögtön meló után mentem, nem volt időm hazamenni. az előadás felénél kitessékeltek :D

2011. márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én általában kosztümbe megyek. [link]
2011. márc. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!