Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lelkileg kész vagyok, mit...

Lelkileg kész vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az osztályon kívül van egypár ember, akiket a barátaimnak mondhatok, viszont a suliban nem jó a viszonyom a többiekkel. A legjobb barátnőmmel közel 2 évig voltunk jóban, aztán egyik pillanatról a másikra nem kereste a társaságomat, elkezdett más lányokkal barátkozni. Nagyon rossz érzés egyedül tengődni naphosszat, fáj ez a változás. Még 2 évem van a csapattal. Adjatok tippet, hogy "éljem túl!" Iskolát nem szeretnék váltani, mert a követelményeknek megfelelően tudok teljesíteni.
2011. szept. 1. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Az "éljem túl" nagyon erős túlzás.


Tessék egy kis motiváció:

http://www.youtube.com/watch?v=WmMenUD0pf8&feature=player_em..


Ha ő tud boldogan élni úgy hogy nincs 1 keze se és 1 lába sem akkor te is tudsz :). Szerintem kezdj el velük újra barátkozni.

2011. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos van legalább egy olyan lány/fiú akivel tudnál lenni szünetekbe! Vagy nem? Mindenkinek megvan a barátja és leordítanak ha velük akarsz lenni?:D
2011. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!