Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan szerezzek magamnak pénzt?

Hogyan szerezzek magamnak pénzt?

Figyelt kérdés
Anyáék szoktak adni, de az nem ugyanaz, mint mikor Te keresed meg magadnak:D Kutyasétáltatás meg ilyesmik kilőve mert nálunk egyik szomszéd sem sétáltatja mivel falun lakunk...más esetleg?
2011. dec. 7. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
újság kihordás, szórólapozás, takarítás, gyermekre vigyázás.. gazolás...
2011. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
diákmunka, tanulmányi ösztöndíj
2011. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az unokahúgom városban lakik ugyan, egy hipermarketben pénztáros - diákmunka, még nincs érettségije.

Mennyi idős is vagy? Ha fiatalabb, akkor most télen nem is tudom....én egyszer vállaltam nagytakarítást 14-15 évesen egy egyedülálló pasinál, a tesómék szomszédjának. Meg hát az szórólapozást csináltam egyszer gyed mellett, de nem is tudom, hogy ajáljam-e, mert párszor megkergettek a dobermanok...meg le akarták harapni a kutyák kezem a semmiből előbukkanva, mikor benyúltam a postaládába...

2011. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
14-F
2011. dec. 7. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég nehéz ügy, hacsak valami ismerős nem ad munkát. Felnőttek is nehezen találnak. A diákmunka közvetítők meg inkább az egyetemistákkal foglalkoznak.

Én is falun lakom, kiírtam egy hirdetést, hogy angol tanítást vállalok. Senki nem jelentkezett. Nemrég kitett valaki egy hirdetést, hogy kutyasétáltatást vállal. Hát jót mulattam rajta, gondoltam, hogy várd csak a hívásokat, ha én nem kellettem. Tényleg fizet valaki azért, hogy elvigyék a kutyát sétálni?

Esetleg te is írhatnál ki hirdetést, hogy ház körüli munkát vállalsz, de most az sem nagyon aktuális, inkább nyáron.

2011. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
aljj ki az utcasarkra;)
2011. dec. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!