Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » H szerezzek magamnak normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H szerezzek magamnak normális pasit aki szeret?

Figyelt kérdés
14 vagyok és annyira jó lenne ha lenne vkim lehet h sokan úgy gondolják h kicsi vagyok még meg h minek de érettnek érzem hozzá magam de sajnos van egy csomó köcs*ög fiú akik kihasználnak....

2011. okt. 30. 22:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hehehe , énis pont így éreztem magam 14 évesen, hogy készen állnék egy komoly kapcsolatra, ami természetesen nem a szexről szól , hogy legye valakim , akihez bújhatnék , legyen aki ottvan nekem, hát mind a mai nnapig nem volt olyan nőm, akivel kivitelezhető lett volna egy ilyen kapcsolat, talán énse voltam rá készen, talán most se vagyok, talán nem is leszek, ez csak akkor fog kiderülni ha eljön az a pillanat 16/F
2011. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nha teljesen így vagyok vele kiv h sztem készen állom rá és oylan nehéz várni míg rám talál vki :/
2011. okt. 30. 22:44
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Barátkozz. Amire neked ennyi idősen szükséged van, azt egy igaz barátság is képes nyújtani.
2011. okt. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ez nem igaz mert van egy nagyon jó barátom és idáig minden jó volt csak háth beleszerettem...... leszbi meg nem vagyok
2011. okt. 30. 22:49
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem előbb inkább tanulj meg helyesen írni.
2011. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
gyere fel hozzám én ölelgetlek itt amíg neked jól esik ;)
2011. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
pedómaci támad? xD
2011. okt. 30. 23:01
 8/15 anonim ***** válasza:
pedomaci seggbe is rakna... én csak ölelgetnélek :D
2011. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
persze.... :D
2011. okt. 30. 23:15
 10/15 anonim ***** válasza:

"leszbi meg nem vagyok"


WTF? AZ egy dolog, hogy nem tudod, hogy mit jelent az igaz barát, mit jelent, hogy beleszeretni, de hogy még az is hiszed, hogy neked olyan dolgokra van szükséged, amitől leszbikusnak számítanál, ha egy lánnyal csinálnád. Nonszensz.


Próbálj meg kevesebb romantikus filmet nézni és többet élni az életed, önfeledten, ahogy egy 14 évesnek kellene. Majd 16 évesen úgy is elkerülhetetlen lesz a Rómeó & Júliát megszégyenítő nagy, végletekbe hajló első "szerelem", ami jobb esetben az egyetemig, rosszabb esetben 1-2 hónapig tart majd.

2011. okt. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!