Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Pár napja hiányoztam iskolából...

Pár napja hiányoztam iskolából mert elaludtam. Szerintetek igazolja anyukám ha megmondom neki? 18/L

Figyelt kérdés
nem nagyon szokott semmit se igazolni nekem.
2011. dec. 8. 06:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

őszintén mondd meg neki -fáradt voltál, segítsen kivételesen, nem lesz rendszer belőle

(nálunk, ritkán előforduló 1-1 ilyen "elaludtam" igazolást is elfogadtak- persze utána a 2-3- órára bementünk azért :)

2011. dec. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2%

Hihetetlen ez a mai világ! Én 16 évig jártam iskolába. Egyetlen egy napon sem aludtam úgy el, hogy be ne értem volna az első órára. Mi van veletek?


Lusta banda!!!!!!

2011. dec. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
85%
ez teljesen normális dolog, elég csöngőre beérni de amugy is köszonje meg a tanár hogy bemész és neki ezért van munkája,
2011. dec. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

7órát aludtál még reggel 8-tól?

Ezt elbaltáztad. Mentél volna be olyan gyorsan amilyen gyorsan csak tudsz, megbeszéled a tanárral, vagy osztályfőnökkel hogy mi történt, és állítom igazolták volna a napod.

Ez már csak anyudon múlik.

2011. dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem anyukádat, úgyhogy nem tudom, hogy ő igazolja-e majd. Az én anyukám nagyon rendes volt, mikor középsuliba jártam. Mindig volt pár (2-3) igazolás, amit csak úgy megadott, anélkül, hogy beteg lettem volna. Ezt még azt hiszem gimi kezdésekor beszéltük meg, én osztottam be, hogy mikor veszem ki ezeket a szabikat. De te mindenképp mondd meg anyukádnak, hogy elaludtál, valakinek igazolnia kell azokat a napokat, bár nem tudom, hogy mennyire veszik szigorúan az igazolásokat a te iskoládban.
2011. dec. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha az én lányom lennél, én sem igazolnám neked. Akármibe lefogadom, hogy nem meló miatt voltál fáradt. Akkor meg feküdj le időben, vagy ha nem, akkor ébresztőt is lehet beállítani, akár 5 perces szundival is. Nevetséges kifogás. Ennyi idősen kapj a fejedhez és nőjj fel! Legfőbb ideje!

L27

2011. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazatok van! Ne igazoljátok neki majd és akkor kap néhány igazolatlan órát. ;D Ezzel aztán rohadt jól jártok, és remek lecke is lesz a gyereketeknek is!!! Csak pont értelme nem lenne.


Mindenkivel előfordul, hogy néha elalszik.

2011. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem csak anyukád igazolhatja. Igazold te magad ;) Csak tudsz egy olyan aláírást csinálni amilyen neki van. Hátra írd a szöveges részhez. Ha anyukád megakarja nézni az ellenőrződ, akkor előtte vedd ki azt a lapot. Én 6 évig így csináltam. Se az ofő, se anyu nem vette észre :D (Suli végeztével a vizsgám 4es lett, mielőtt letrógerezne valaki)
2011. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

16.5O Jó jó, de az is lehet a gyerek így könnyen veszi és egész rászokik.

Én azt hittem rögtön meg kell tanulniuk a hibakor, hogy annak következménye van. Ez esetben ej anya nem igazota le, persze mondhatod amit mondassz, de így tanulja meg, hogy legközelebb ne tegyen ilyet.

Azt nem értem, hogy ha elalszik valaki, amikor felébred már nem tud bemenni suliba ?

Ezek szerint ez nem is az első eset ahogy írja a kérdező, tehát lehet épp itt az ideje nem leigazolni, hogy megtanulja.

2011. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem biztosan megengedi... velem is előfordult... babára vigyáztam a hétvégén, és hétfőn - kedden annyira elfáradtam, hogy v 10ig aludtam... anya írt igazolást, szóval nem volt baj...

L, 18

2011. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!