Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy aludt ma el 2,5 éves...

Hogy aludt ma el 2,5 éves gyerkőcötök? Kisfiam nagyon nehezen,1 órán keresztül szenvedett mire elaludt.1 mesét vagy 20x el kellett neki olvasni, én már majdnem elaludtam mire ő lecsukta a kis szemeit.

Figyelt kérdés
Egyébként sokan altatjuk még ekkorka gyerkőceinket? Kisfiam 1,5 éves korától elaludt egyedül. 2 éves korától bölcsis lett, azóta megint bent kell vele maradnom.
2011. aug. 2. 22:07
 1/4 A kérdező kommentje:
De engem egyébként nem zavar, nem teher a számomra.
2011. aug. 2. 22:08
 2/4 anonim ***** válasza:

Ma az enyém magától aludt el, pedig soha nem szokott:)

Biztosan kifáradt nagyon.

Én pici kora óta altatom, eleinte cicin aludt el, mióta nem szopizik, elég, ha melléfekszem, mesélek neki. Egyébként nem sokára 3 éves lesz.

Én a 3 nagyot is altattam, azaz ott voltam, míg el nem aludtak. Így volt jó mindannyiunknak :)

2011. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyém épp beteg, elaludt 5 perc alatt
2011. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az enyém minden este nagyon nehezn alszik el. akármennyit alszik napközben, akár másfél akár 2 órát, akár fél 4kor kel akár fél3 kor, este 10nél előbb nem alszik el. nagyon felpörög estére, és nagyon nehezen nyugszik le. ráadásul jön a kistesó 1 hónap múlva, már hónapok óta mióta tudja, ez is zavarja az elalvását, nagyon anyás lett, nappal is éllandóan ellenőrzi megvagyok-e. 2 éves koráig cicin aludt el, addig nem volt gond. onnantól viszont (dec-ben tölti a 3-at).
2011. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!