Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves lányotoknak megengedné...

16 éves lányotoknak megengednétek, hogy szilveszterkor ott aludjon nála a fiú haverja?

Figyelt kérdés

A fiúról: 8 éve ismerem, szüleim nincsenek róla rossz véleménnyel.

Szerintetek belemennének? Ti hogy vagytok vele? Engednétek?


2011. dec. 10. 23:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%

Arra következtetek, hogy te vagy a 16 éves lány. (Először azt hittem, hogy az anyuka.)


Szóval attól függ, mennyire vagy megbízható és eddig mennyire éltél vissza a szüleid bizalmával, vagy mennyire fogadtál szót. Ha meg is engedném, az tuti, hogy külön szobában menne a szunya.

2011. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
Töcskölni akartok mi?
2011. dec. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Persze, én is úgy gondoltam, hogy külön szobában aludnánk. Amúgy meg sosem csalódtak még bennem, egyedül az van, hogy nem igazán ismernek (ami nem az én hibám). Szófogadó szoktam lenni (mivel nem merek ellent mondani).


Amúgy meg ha annyira leakarnék vele feküdni akkor meg már rég felhoztam volna magamhoz..

2011. dec. 10. 23:49
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Így ez alapján rendes lánynak tűnsz, részemről nem lenne akadálya, ha én lennék a faterod. Persze a srácról nem tudunk semmit, de ha ő is a normális kategória, hát egye fene. :)
2011. dec. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
én is engedném, én az egy szobában alvást is. 8 év alatt már rég bárhol lefeküdhettetek volna, ha akartatok. ha meg még nem és most akartok,akkor legalább jó helyen tegyétek, ne egy bokorban. :)
2011. dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
ott aludhatna,de nem egy szobában,és persze csak akkor ha megbízható a lányom,és tudom,hogy nem akar vele lefeküdni
2011. dec. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
azért gondolj már bele utolsó előtti 16 éves! 8éves kora óta ismeri,nem gondolod,hogy gáz lenne ha 8-15 évesen szexelt volna??? utolsó votlam
2011. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok. de igen, gáz lenne, de biztos olvasol statisztikát.
2011. dec. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%
igen és nagyon elszomorító,hogy mi van a mai tinitársadalommal..
2011. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

"igen és nagyon elszomorító,hogy mi van a mai tinitársadalommal.."


Inkább mi van a te korosztályod gondolkodásmódjával! Nem tudom ki asszociált egyből szexre...

2011. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!