Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányom tetováltatott a hasára...

Lányom tetováltatott a hasára tündért. De a madrág jó felét eltakarja neki és tőlem kérdezte nem e néz az ki úgy rosszul. Én nemigazán értek az ilyesmihez. Szerintetek az úgy baj? Esetleg másnak is van úgy?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 10:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
lányom 19éves
2011. dec. 18. 10:48
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Utólag gondolkozni... Nők...
2011. dec. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
már nemtudok vele mit csinállni és ő se. Úyhogy ne olyan válaszokta írjatok hogy előbb kelett volna gondolkodnia
2011. dec. 18. 10:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt gondolom, hogy nem Te magad tetováltattál, Te vagy a lány, nem?

Hogy fogsz majd kinézni egy tündérrel a hasadon 60 évesen?:))) Erre miért nem gondol senki előre?

2011. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már teljesen mind1,hogy baj vagy sem hiszen már ott van....az egy másik dolog,hogy terhesen és pláne utána ha sokat nyúlik a bőr milyen lesz...
2011. dec. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem én vagyok a lány. Csak lányom kérdezte hogy az nem e baj hogy a több mind a felét takarja a nadrága. És én azt válaszoltam hogy nem. De az az igazság hogy nemigazán értek hozzá
2011. dec. 18. 11:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy működik, hogy nem a nadrághoz választod a tetkót, hanem a tetkóhoz a nadrágot.

Legtöbbször a nadrág és a póló összeér, úgyhogy eleve nem látja senki, aki meg igen, azt nem a tündér fogja érdekelni, ha a nadrágja alá kíváncsiskodna.


Azt mondanám, hogy normál esetben a has nem lóg ki a ruhából. Tetoválással és anélkül sem.

Egyébként tél van.

2011. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

32 éves vagyok, 7 éve van egy elég nagy tetoválás a hasamnál, csípőcsontomnál. Nyilván sokat takar a szoknya/nadrág, de én ezzel soha nem foglalkoztam, hiszen nem volt kint soha a hasam a ruhából, max a strandon. De én nem érzem úgy, hogy rosszul nézne ki.


Amúgy meg van egy 10 hónapos lányom, 25 kg híztam terhesség alatt, óriási hasam volt.

Most 10 hónappal szülés után vékonyabb vagyok mint valaha, a bőröm egyáltalán maradt nyúlott és így a tetoválás sem. Edzek, odafigyelek magamra amennyire lehet és elmondhatom, hogy 32 évesen szülés után izmosabb és szebb a hasam mint sok tizenévesnek. Erről ennyit.

(70 évesen meg ki a túrót fog érdekelni, hogy milyen tetkó van a hasamon? Max a férjemet, de neki úgy is tetszeni fogok az tuti:)

2011. dec. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mármint NEM maradt nyúlott a hasam
2011. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
lányomnak is azt mondtam nem e fél hogy egyszer megnyúlik neki de mondta hogy fog tornnázni hogy nyerj vissza régi alakját és reménykedik hogy nem nyúlik meg. Nemigazán szóltam bele neki. Strandon fürdőruhából neki is kint van az egész
2011. dec. 18. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!