Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kislányom 12 éves egészséges...

Kislányom 12 éves egészséges szépen fejlődik viszont az egyik cicije szemmel láthatóan egyre nagyobb és szinte csak az fejlődik. Szerintetek érdemes lenne orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 02:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj. Más lánynak sem egyszerre fejlődik a két cicije.
2011. dec. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt. Azonkívül hogy az osztálytársaim előtt vércikinek éreztem ennyi idősen...semmi nem történt 15-16 éves koromra két teljesen normális mellem lett:) Egy pici méretbeli különbség van/volt a kettő között ( de állítólag ez sokaknak így van). de a 2 gyermekem szoptatása után ez is helyreállt, most teljesen egyforma.
2011. dec. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell azonnal orvoshoz futni emiatt. Várjatok pár évet, és ha akkor sem áll helyre, akkor esetleg. Ez csak apróság most. Rengeteg ideje van még!
2011. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

de ha annyira aggaszt a dolog, érdemes orvosi véleményt kérni...

inkább menjetek feleslegesen, mint késve

2011. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Nekem is iylen volt, persze úgy 10-11 évesen és mostmár szinte teljesen egyenő a kettő.


13/L

2011. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Én is így gondoltam és tudom hogy nem egyforma a két mell de aggódtam... kellemes ünnepeket mindenkinek!
2011. dec. 20. 00:06
 7/9 anonim válasza:
1%
A lányod rákos sajnálom!!!
2011. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már rákos, kedves előző válaszoló ? Okok ? Tapasztalat ?
2011. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, annak idején nekem sem egyformán kezdett nőni a két mellem. :) Aztán a másik is "belelendült". :) Ráadásul nekem csak 15 évesen kezdett nőni. Ne aggódj, majd a másik is elkezd nőni. :) Amúgy két teljesen egyforma cici nem létezik, ha nyáron kimész a strandra, láthatod, hogy még a felnőtt nőknek sem teljesen egyforma.


26L

2011. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!