Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eddig makk egeszseges voltam....

Eddig makk egeszseges voltam. Egy ideje felborult az egyensuly? Toobi lent.

Figyelt kérdés
3 eve tart a babaprojekt. Az osszes analizisem tokeletes volt, a parome nem. Peteeresemmel minden rendben volt, viszont 3 honapja dupla illetve 3-as peteeresem van. Ezzel meg nem is lenne semmi problemam csak az a baj, hogy ebben a honapban a 3 petesejtbol 1 fokadt ki, a masik 2 cisztava alakult. Es a hab a tortan, h a kov. honapra is mar 2 petesejt van novesben. Mi lett velem? Nem tulzas ez a sok peteeres? Es csak ugy spontan? Nyaron volt egy clostys honapom, de csak 3 tabit kellett bevenem.
2011. dec. 14. 17:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Senkiiiii???? :(((
2011. dec. 15. 07:51
 2/3 anonim ***** válasza:

szia.semmilyen egyébb gyógynövényeket nem szedsz?

A clostynál a 3tablettát hogyan értetted?5napon keresztül 3szem?Ennek a gyógyszernek elnyújtott hatása van,simán lehet,hogy a következő hónapban azért érett ennyi tüsződ.

Én is szedtem napi kettőt 2hónapon keresztül,de csak 1 tüszőm lett és a köv.hónapban ciszta lett belőle,de szerencsére a vérzés alatt felszívódott.

Az orvosodat nem kérdezted minderről?

Ja és,ha a párod eredménye nem tökéletes akkor miért neked adtak clostyl-t?

2011. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia.

Semmit nem szedek, sem gyogynovenyt sem gyogyszert.

Mivel normalis peteeresem van, az elso inszemnel a doki biztosra akart menni es azt mondta, hogy ha tobb petesejtem van akkor nagyobb eselyem lesz a babara, ezert kaptam 3 db clostyt, amit 2naponta 1-et kellett szednem. vegul 4 petesejtem lett, 12-ik nap volt az ovulaciom. A lenyeg, hogy orapontossaggal szoktam ovulalni. Ez kb. 1,5 eve tortent. Azota meg volt egy clostys honapom, ugyanugy 3-at szedtem be. Ez a nyaron tortent.

Azota tobb orvost is valtottam, az utolso csak azt mondta erre, hogy olyan vagyok mint egy petegyar es hogy nagyon termekeny vagyok. De izgulok a cisztak miatt, azota a nagyobbik cisztam eltunt. De gondolom ez nem tul normalis, hogy csak ugy a semmibol ennyi petet produkalok. Nekem ez a fura.

2011. dec. 16. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!