Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért sírok szinte már mindene...

Miért sírok szinte már mindenen? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval, 11 éves átlagos, normális lány vagyok...Már rég észrevettem, hogy kamaszodom..sokszor vannak szomorú dolgok, tragédiák stb. És ilyenkor mindig elkezdek sírni...ez miért van?? vagy csak azért, mert ez a kamaszkorral jár vagy mi??
2011. dec. 23. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Működnek a hormonjaid, szélsőséges érzéseket is kiválthat (ezért zuhan "depibeÍ" sok kortársad és akar egy halott fűszál miatt is öngyilkos lenni..).

Próbákd kicsit uralni az érzéseid, nem kell sírni mindenen feleslegesen.

2011. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Semmi baj, ne aggódj, csak a hormonjaid tombolnak, ezen túl kell esni :) Az, ha fáradt vagy általában csak még egy lapáttal rádob a sírékonyságra, úgyhogy mindig pihend ki magad rendesen
2011. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!ja és..elég sokszor voltam már "depis" is..de nem úgy, mint egy felnőtt..hanem csak így egyszerűen...
2011. dec. 23. 18:04
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönm!:)
2011. dec. 23. 18:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a fáradtság azt tuti..mert mostanában annyi témazárót írtunk, meg fellépésem is volt, hogy az már..uhh
2011. dec. 23. 18:07
 6/8 anonim válasza:

Szia!Dr.Sztratya Vilma pszihologuno vagyok.

Ez nagyon normalis dolog.Egyszeruen erzekeny vagy, de majd elnovod.Igen a kamaszkodassal jar ez.En is igy voltam, es meg sok lany/fiu.Te csak ne aggodj!

Sok sikert!

Szia!

2011. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezek a hormonok én is ilyen vagyok, de ez majd a menstruációval is így fog járni. én is mindenen elkezdek sírni, elérzékenyülni. majd lassan a fiúk fognak tetszeni. ha csalódsz elgnolozol azon mi lenne ha lezbikus lennél, esetleg ki próbálod lánnyal ...
2011. dec. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösznöm a válaszokat !:)..
2011. dec. 27. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!