Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerelmes belém a húgom?

Watson kérdése:

Szerelmes belém a húgom?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődik, hogy van egy nálam 2 évvel fiatalabb húgom . Eléggé szép, szóval nem csúnya , de még nem volt fiúja , sőt , elég kevés barátja van az iskolában . Mindig velem akar jönni , ha elmegyek itthonról , meg eddig bármilyen barátnőm volt ( az a komoly 2 ...) eléggé udvariatlan volt velük , és ha itt voltak nem volt hajlandó velük beszélni . Mindig puszilgat , és ha elmegyünk ketten valahova erőlködik, hogy fogjuk egymás kezét. Sokszor azt hiszik az emberek, hogy a barátnőm , és ég a pofám amikor mondom , hogy ne, csak a húgom ... eléggé furcsa szemmel néznek ilyenkor rám . Oké , testvérkoplexusa van , de akkor is . Eléggé zavaró. Ezek alapján szerelmes belém? Hogy tudnám kiábrándítani magamból, ha az ? Nem szeretném szegényt megsérteni . 15/F
2011. dec. 28. 17:41
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Még nem jött be . Remélem nem is fog. Majd holnap beszélek még vele .
2011. dec. 28. 20:00
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
A 13 éves húgod így viselkedik???? Bár a mai tinik ilyen kis ribancok, tisztelet a kivételnek... Szerintem legyél vele kimért, ne engedj a nyomásnak, előbb-utóbb meg fogja unni. Beteges ez nagyon
2011. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
37%
Ha most egy perverz filmben lennénk , akkor lenne egy titkos viszonyotok. De nem ott vagyunk . Szóval állj a sarkadra! DE a leírásod alapján neked tetszik ez a helyzet ...
2011. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Oda ül a...tudod midre ?!


Azért ez már fura. Ha még be is jönne a szobádba ...

Azért az már nagyon fura lenne ha, mondjuk ott van barátnőd és ő meg csak úgy lazán odamegy és " szia bátyó! *pusz* Aztán oda ül az öledbe, te meg kínos szudban magyarázkodsz szegény csajnak ...


13/L

2011. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
73%
Ezek alapján szerintem szerelmes beléd. :| Mindenképpen beszélj vele.
2011. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Valaki írta, hogy a a kérdezőnek tetszik ez a helyzet.

Hát szerintem meg eléggé nem ,nem tudom milyen következtetésből jutott erre.

Nekem is van pont egy 2 évvel fiatalabb öcsém és engem is nagyon frusztrálna, ha a testvérem ilyeneket tenne.


Egyébként mondd meg neki keményen!Ha még akkor sem fogja fel a picike agya, hogy amit csinál nem normális, szólj a szüleidnek, hogy állítsák le.

De ne hogy bedőlj neki!

15 évesek vagytok

2011. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

*Bocs azt az utolsó mondatot eltévesztetem .

16/l

2011. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
81%
Tombolnak benne a hormonok.
2011. dec. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez már durva... :/ nekem is van egy 3 évvel idősebb bátyám, de sose csinálnék ilyeneket. Szerintem is beszélned kellene vele, hogy ez azért nem normális.
2011. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
91%

Ha a kérdés nem kamu, akkor...

vigyázz ezzel, mert még képes, és téged vádol meg azzal, hogy te akarsz tőle valamit:S

2011. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!