Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerelmes belém a húgom?

Watson kérdése:

Szerelmes belém a húgom?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődik, hogy van egy nálam 2 évvel fiatalabb húgom . Eléggé szép, szóval nem csúnya , de még nem volt fiúja , sőt , elég kevés barátja van az iskolában . Mindig velem akar jönni , ha elmegyek itthonról , meg eddig bármilyen barátnőm volt ( az a komoly 2 ...) eléggé udvariatlan volt velük , és ha itt voltak nem volt hajlandó velük beszélni . Mindig puszilgat , és ha elmegyünk ketten valahova erőlködik, hogy fogjuk egymás kezét. Sokszor azt hiszik az emberek, hogy a barátnőm , és ég a pofám amikor mondom , hogy ne, csak a húgom ... eléggé furcsa szemmel néznek ilyenkor rám . Oké , testvérkoplexusa van , de akkor is . Eléggé zavaró. Ezek alapján szerelmes belém? Hogy tudnám kiábrándítani magamból, ha az ? Nem szeretném szegényt megsérteni . 15/F
2011. dec. 28. 17:41
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:

Nekem is elég jó a nexusom az unokabátyámmal, ő 19 éves múlt, én 13. Mondjuk évente csak 1-szer 3, +2-szer 1 hetet találkozunk, mert 350 kilométerre él tőlünk. Ebben az időben együtt szoktunk lógni ( persze nem végig , van hogy megy bnőjéhez, haverjaihoz stb... ) Azért lógunk együtt mert őt is vonzza az informatika, + együtt mossuk le a motorját meg hasonlók. Tiszteletben tartom, hogy van bnője, és nem... soha nem ülnék neki ODA, nem puszilgatom, nem járunk kézen fogva... Zavarna, ha megromlana a kapcsolatunk, de gondoskodik arról hogy ne érezzem ezt, és hogy nem bízhatok benne. Nem érezte soha, hogy szerelmes lennék belé.

Ha a hugoddal is ez lenne, azt mondanám, hogy csak ogy elveszti a bátyját, de ez már klinikai eset , már bocs... am bocs a kisregényért is :) 13/L

2011. dec. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
* előzö vok. : utsó mondatom :ha ez lenne vele is, azt mondanám, hogy csak fél h elveszti a bátyját. bocs. am. beszélj vele, de komolyan...
2011. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
60%
Én 20/F vagyok, nekem is van hugom, ő 16. Nekünk nagyon jó a kapcsolatunk szerencsére, de szerelmesek nem vagyunk egymásba, pedig mi már meztelenül is szoktuk egymást látni. Vagyis több olyan dolgot csinálunk, ami már szexuális tartalmú, vagyis jóval több mint amit a kérdező meg a huga csinál. Ezzel csak azt akarom mondani, h ahhoz h azt mondjuk h szerelmes beléd a hugod, az érzelmek számítanak, nem az h megfogja a kezed, v öledbe ül, v bugyiban mászkál előtted. Én hugom sem azért jön be a fürdőszobába mikor zuhanyzok, mert szerelme belém v szexelni akar, hanem mert nálunk ez természetes dolog. A viselkedést kell figyelni és a leírtak alapján sztem nem szerelemről, inkább plátói érzésekről van szó. Működnek a hormonok, van 1 fiu a közelében, most tanulja a dolgokat. Sztem pedig pont h nem beszélj ilynekről vele, mert vsak mégjobban felkavarod. Viselkedj természetesen, ahogy tesókhoz illik, ne foglalkozz azzal h megfogja a kezed, öledbe ül, stb, vedd úgy h tesód, szeret,kész. Idővel észreveszi h neked ez semleges, meg úgyis elkezd pasizni, elmúlik.
2012. jan. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy 19 éves bátyám,és amikor ilyen 15-16-17éves volt én is folyton a nyakán lógtam,a haverjaival akartam találkozni,vele akartam lenni stb.Bár én nem nagyon puszilgattam a bátyám,még most sem,habár már külön él tőlünk,amikor jön akkor adok neki 2 puszit,meg amikor elmegy..Azért ez 1 picit tényleg durvaa.:S


13/L

2012. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, h téged ez zavar és ennyi.
2012. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 semmi válasza:
Ez durva...szerintem a baratnoi elott akar mutogatni teged mitn a pasijat...szinte normalis hogy undok a baratnoiddel foleg ha jo a kapcsolatotok,mert feltekeny de mint hugi nem hinnem hogy "szerelmes" beled (nagyon remelem hogy nem) de jo lenne ha osszejonne valakivel...hamar tulzasba viszi
2012. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Miújság veletek?
2012. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Asszem látta hogy feltettem ide ezt a kérdést. Mostanában nem csinál semmi ilyesmit .
2012. jan. 24. 22:24
 29/33 anonim válasza:
11%
Szegény fiú vigyázz meg ne erőszakoljon. Ez nevetséges légy férfi és told le a katyád ha ezt akarja. Csak vicceltem inkább állj a sarkatra.
2015. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
Xdd na mi lett?
2017. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!