Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az, hogy a párom gyereket...

Az, hogy a párom gyereket akar tőlem ez azt jelenti hogy szerelmes még belém? 40/ff

Figyelt kérdés
Utóbbi egy hónapban gyakran érzem azt hogy már nem szeret. Nem úgy viszonyul hozzám mint azelőtt. Persze ő gyakran bizonygatja hogy szeret. Lehet hogy úgy érti hogy szeretettel szeret, és csak megszokásból van velem.
2010. febr. 13. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni, mi nem ismerünk benneteket.

Nem tudom, milyen választ vársz.

Hát nyilván szeret, ha gyereket akar tőled (gondolom).

2010. febr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem ha nem szeretne,nem akarna gyereket töled.Egy baba sok felelösséggel jár,és ezt csak akkor vállalja be az ember ha készen érzi rá magát.

2010. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez nem bizonyíték. Lehet hogy csak már nagyon akar gyereket és téged megfelelőnek tart apának, vagy fél hogy kifut az időből. De ettől még nem biztos hogy szerelmes beléd. Ezt inkább vele kéne megbeszélni. Vagy lehet hogy azt hiszi a gyerek majd felpezsdyíti az életet, életét. Ezt tőle kéne megtudni.
2010. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, bízom benne hogy ez csak pillanatnyi, múló állapot. Az a helyzet hogyha az ember megszokja a "szeretve lenni" érzés, akkor nemigazán akarja lejebb adni. Még akkor se, ha közben múlnak az évek. Én mai napig ugynolyan szerelmes vagyok a páromba, mint az első talikor, és bármit megadnék hogy sose veszítsem el.
2010. febr. 13. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a párodtól,hogy valóban egy kisbabában látja-e a szerelmetek kiteljesedését?

Általában NEM a férfinak szülünk(legalábbis én),hanem mert KÖZÖSEN akarjuk,KÖZÖS gyereket szeretnénk.

Régóta vagytok együtt?

Házasok vagytok?

Nincs még gyerek?

Hány éves a párod?

Ezek az infók is segíthetnének a hasznos válaszadásban.

2010. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!